ЦСКА постигна победа с 3:2 над връстниците си от Левски на изкуствения терен на ст.”Георги Аспарухов” в първенството на родените през 1991 година.

В герои за гостуващия тим се превърнаха вратарят Василев и авторът на два от головете Коларов. Именно с попадение на Коларов „червените” поведоха с 1:0 и така завърши първото полувреме.

Вторите 40 минути започнаха с натиск на Левски и влезлият като резерва Шмедин изравни. Отново Коларов даде предимство за ЦСКА, а Иванов покачи на 3:1 за гостите. Аджов от „сините” изпусна дузпа, спасена от Василев, а крайния резултат 2:3 оформи Шмедин.

Пропуски за Левски направиха Мишел Георгиев и Гешев, които излизаха сами срещу Василев, но не успяха да го надиграят. Слабо съдийство на главния рефер Валери Петровски.