Юношите на ЦСКА родени 1990 година стигнаха до 2:2 в среща реванш от четвъртфиналите срещу Левски. С общ резултат 4:3 „червените” продължават на полуфинал.

Мачът започна с неотсъдена дузпа за Левски, след като главният съдия от Перник Стефан Спасов не видя нарушение срещу Сашо Киров от Левски. „Сините” поведоха с гол на Балджийски, а до края на полувремето направиха 2:0, след като Боян Табаков вкара от дузпа.

През второто полувреме ЦСКА намали чрез Марин Тошев, а за победното в крайна сметка 2:2 вкара Коларов. Преди това Левски остана с човек по-малко, след като бе изгонен Николов.

След края на мача в радостта си червените футболисти скандираха неприлични думи и се наложи да останат дълго време на изкуствения терен заобградени от сини фенове. Полицията дълго изблъскваше феновете от постъпите към изкуственото игрище.