Отборът на Хюстън победи Далас със 115:104 в пореден мач от първенството на НБА. Домакините започнаха силно и поведоха с 36:29 точки след първата част, но Маверикс обърнаха развоя на срещата в своя полза със силна втора четвърт, в която реализирапа 29 срещу 14 точки за Рокетс.

Далас водеше с 58:50 точки на почивката, но в третата част домакините постепенно намалиха изоставането си.

След по-стабилна игра в края на третата и началото на четвъртата част Хюстън успя да пречупи съперника си и натрупа удобна преднина до края на двубоя.

Силната последна четвърт, в която домакините вкараха 31 срещу 19 точки за Маверикс осигуриха и спокоен завършек на срещата за Джеймс Хардън и компания.

Хардън изигра чудесен мач и завърши с 23 точки, 15 борби и 10 асистенции, а Тревър Ариза се отчете с 29 точки.

За Далас с 31 точки и 6 борби завърши Чандлър Парсънс, а Дирк Новицки добави 19 точки и 3 борби.