Тайръс Макси вкара 13 от своите 28 точки в четвъртата част, както и 9 поредни точки за успеха на Филаделфия над Маями със 113:106. Успехът бе впечатляващ заради отсъствието на звездите на Филаделфия Джоел Ембийд и Джеймс Хардън, както и поради лидерската позиция на Маями в Източната конференция. Шейк Милтън вкара 20, Фуркан Коркмаз добави 18 за успеха. Джими Бътлър отбеляза 27 точки, а Бам Адебайо - 22 и Кайл Лаури - 20 за Маями.

ЛеБрон Джеймс заби 38 точки и завърши с трипъл-дабъл при победата на Лос Анджелис Лейкърс над Кливланд. Той се отчете още с 10 спечели борби и 12 асистенции за 105-ия си през кариерата трипъл-дабъл и шести през този сезон. Ръсел Уестбруук и Ди Джей Аугустин добавихо по 20 точки за Лейкърс.
Дариус Гарланд вкара 29 и добави 17 асистенции за Кливланд.

Кевин Дюрант завърши с 37 точки, 9 спечелени борби и 8 асистенции при успеха на Бруклин над Юта. Това бе шеста победа за тима в последните 7 мача. Брус Браун добави 22 точки за Нетс. Донован Мичъл вкара 30 точки за "Джазмените", които прекъснаха серията си от 3 победи. Джордан Кларксън добави 19, а Майк Конли - 18 точки за Юта.

Демар Дерозан и Зак Лавин вкараха по 26 точки, а Никола Вучевич добави 19 точки и 13 борби при успеха на Чикаго над Торонто у дома. Паскал Сиакам поведе Торонто с 22 точки.
Реджи Бълок отбеляза 18 точки с важен кош от зоната за 3 точки в края за драматичния успех на Далас над Минесота със 110:108. Лука Дончич се отчете с 15 точки и 10 асистенции. Дуайт Пауъл помогна с 22 точки и 100-процентова стрелба - 8 коша от 8 опита. Карл Антъни-Таунз отбеляза 22 точки за Минесота, за който това бе една втора загуба в 12 мача.

Ламело Бол и Тери Розие вкараха по 17 точки за победата на Шарлът над Ню Орлиънс. Майлс Бриджис добави 15 точки, а Мейсън Плъмли завърши с 11 точки и 10 борби. Си Джей Маккълъм вкара 27, а Йонас Валанчиунас добави 24 точки и 18 борби за Ню Орлиънс.

Брендън Уилямс отбеляза 23 точки, Бен Маклемор - 21 за Портланд, който се наложи над Детройт със 119:115. Точките водеха с една точка малко преди края, но Портланд направи серия от 7:2.

Джейсън Тейтъм заби 36 точки за обрата на Бостън срещу Оклахома. Той вече е вкарал 30 или повече точки в три поредни мача. Джейлън Браун добави 25 точки, а Грант Уилямс завърши с 20. Тре Ман бе най-резултатен за Оклахома с 35 точки, с което стана най-резултатният новобранец за отбора.

Кристиан Ууд вкара рекордните за кариерата си 39 точки при успеха на Хюстън над Вашингтон. Домакините изоставаха с 23 точки в началото, но наваксаха, а в края на третата част направиха серия от 16:0. Ууд вкара 8 коша от 9 опита от зоната за 3 точки. Кристапс Поржингис завърши с 22 точки, 13 борби и 6 чадъра за Вашингтон, който загуби за седми път от осем мача.