Отборът на Лос Анджелис Клипърс записа клубен рекорд с 47 точки през първата четвъртина при победата със 133:116 срещу отбора на Портланд. Пол Джордж отбеляза 36 точки за успеха, а Кауай Ленърд завърши с дабъл-дабъл при 29 точки и 12 борби.

Никола Йокич отбеляза 27 точки за 27 минути игра и Денвър победи изразително у дома със 134:119 отбора на Детройт, за който в игра се завърнаха Джерами Грант и Мейсън Плъмли. Йокич бе близо до „трипъл-дабъл“, добавяйки 8 борби и 11 асистенции в 83-ия мач в кариерата си с двуцифрен актив по този показател. За съперника Джерами Грант отбеляза 29 точки.

Лос Анджелис Лейкърс поведе с 34 точки за първите 20 минути и победи Торонто със 110:101. Тейлън Хортън-Тъкър бе най-резултатен за победителите със 17 точки, но други шестима негови съотборници също завършиха мача с двуцифрен актив.

Кели Убре-младши вкара два наказателни удара 7.7 секунди преди сирената и Голдън Стейт победи драматично Милуоки със 122:121. Двубоят премина през няколко обрата, а "воините" наваксаха двуцифрено изоставане, за да измъкнат успеха в края.

Стеф Къри наниза тройка минута преди края и завърши срещата с 41 точки, благодарение на което Уориърс спряха серия от три поредни загуби. Убре отбеляза общо 19 точки, а Кент Бейзмор добави 18 за едва втората победа на Голдън Стейт в последните девет мача. Крис Мидълтън пък завърши с 28 точки за Бъкс, които бяха отново без контузената си суперзвезда Янис Антетокумпо.