Лос Анджелис Лейкърс надви Орландо Меджик със 119:112 в тренировъчна среща преди рестарта на Националната баскетболна асоциация.

„Езерняците“ отстъпиха в първата си проверка срещу Далас Маверикс със 104-108, но този път се поздравиха с победата срещу „магьосниците“. Още в първата четвърт възпитаниците на Франк Вогел поведоха с 16 точки разлика – аванс, който достигна 19 по едно време. Въпреки това, Меджик показа добра игра и намали изоставането си, но силите им стигнаха само за почетна загуба. Ден след 25-ия си рожден ден, Кайл Кузма бе най-резултатен за победителите с 25 точки – 10/13 от игра, 5/7 от тройката, а към тях прибави и 7 борби.

ЛеБрон Джеймс вкара 20 пункта и завърши със 7 асистенции след малко над 25 минути на паркета, докато Кентейвиъс Колдуел-Поуп допринесе със 17. За Меджик най-полезен беше ДиДжей Огъстин с 21 точки – 15 добави Майкъл Картър-Уилямс, а 14 Аарън Гордън. В следващите си мачове Лейкърс играят с Вашингтон Уизардс, докато Меджик излизат на паркета срещу Денвър Нъгетс.