Българският баскетболист Калоян Иванов игра 23:38 минути като титуляр при загубата на Андора като гост на Фуенлабрада с 65:88 (14:17, 14:25, 20:31, 17:15) точки в среща от десетия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Испания.

Българинът завърши с 6 точки, 7 борби и 2 отнети топки. Андора е на 14-о място в класирането с три победи и седем загуби от началото на сезона.

Казерта, с Деян Иванов, загуби като домакин от Тренто с 88:90 (20:19, 21:23, 22:25, 25:23) точки в мач от деветия кръг на италианското първенство.

Иванов игра 18 минути като резерва и се отличи с 18точки, 6 борби, 1 асистенция и 4 откраднати топки.

Казерта е на последно място в класирането без спечелен мач от общо девет от началото на сезона. /БТА