Българският баскетболист Калоян Иванов игра 31:30 минути като резерва при загубата на Андора като домакин на Валенсия с 64:65 (12:21, 16:21, 22:13, 14:10) точки в среща от деветия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Испания.

Българинът завърши с 9 точки, 7 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка. Андора е на 13-о място в класирането с три победи и шест загуби от началото на сезона.

Казерта, с Деян Иванов, загуби като гост на Умана Венеция със 76:88 точки в мач от осмия кръг на италианското първенство. Иванов игра 27 минути като резерва и се отличи с 13 точки, 3 борби и 4 асистенции. Казерта е на последно място в класирането без спечелен мач от общо осем от началото на сезона.

В женското първенство на Франция Шарлевил, с Екатерина Димитрова, загуби от Монпелие с 57:68 точки в деветия кръг. 182-сантиметровият гард беше в игра само 9 минути. Тимът на Шарлевил има в актива си 4 успеха и 5 поражения и е девети в класирането.

В среща-рeванш от четвъртфиналите на турнира по баскетбол за Купата на Румъния за жени Александрия победи като гост Университатя Клуж с 81:71 точки.

За Александрия българската националка Стефка Митева се отличи с 11 точки, 6 борби и 1 отнета топка за 22:33 минути.

В 10-ия кръг на италианската Серия В Брони, където играе Димана Георгиева, победи Сан Салваторе със 77:61 точки. 188-сантиметровият център се отличи с 10 точки, 5 борби, 1