Българинът Деян Иванов изигра силен мач за тима на Казерта, който загуби като домакин от вицешампиона Армани Милано със 78:82 (21:17, 15:16, 16:25, 26:24) точки в среща от 25-ия кръг на италианското първенство по баскетбол за мъже.

Иванов игра 29 минути като титуляр и се отчете с 18 точки, 4 борби, 5 асистенции и 3 отнети топки.

Казерта е на последно място в класирането с 5 победи и 20 загуби от началото на сезона. Лидер е Армани Милано с 22-2 и два мача по-малко.

Отборът на Елан Шалон победи гостуващия Льо Авър с 80:78 точки в мач от 27-ия кръг на шампионата на Франция.

Българинът с френски паспорт Илиан Евтимов игра 28 минути като резерва за Шалон и завърши с 18 точки, 2 борби и 1 асистенция. Елан Шалон е на 12-о място в подреждането с 13 успеха и 14 поражения. Лидер е Страсбург с 23-4. /БТА