Oтборът на Казерта, с българина Деян Иванов в състава си, загуби като гост от Канту със 72:83 (26:27, 12:17, 14:17, 20:22) точки в среща от 22-ия кръг в италианското първенство по баскетбол за мъже.

Иванов игра 33 минути като титуляр и направи "дабъл-дабъл" - 11 точки и 13 борби, а освен това добави 4 асистенции и 1 отнета топка. Казерта е на последно място в класирането с 4 победи и 18 загуби от началото на сезона.

Трабзонспор, където играе Калоян Иванов, загуби от гостуващия Дарушафака с 67:75 точки в среща от 22-ия кръг на шампионата на Турция. Иванов игра 17 минути и записа 2 точки, 2 борби и 1 асистенция. Трабзонспор заема осмо място във временното класиране с актив от 10 успеха и 12 поражения.

Шампионът Гюсинг, с българите Чавдар Костов и Александър Янев, постигна осма поредна победа, след като разгроми Грац с 86:46 (24:9, 19:9, 22:14, 21:14) точки в среща от 30-ия кръг на първенството на Австрия. Александър Янев изигра силен мач, въпреки че остана резерва. Той беше най-резултатен със 17 точки, а освен това добави 5 борби и 1 отнета топка за 20:55 минути. Чавдар Костов започна като титуляр и завърши с 6 точки и 1 асистенция за 15:14 минути. Гюсинг е лидер във временното класиране с 22 победи и 8 загуби.