Динамо Москва победи лидера в Група G на Евролигата Уникаха с 86:80 и по този начин се изравни по показатели с испанците.

Загубата бе първа за „зелените” досега в Топ 16 на надпреварата, а това бе първата среща между двата клуба в историята.

Боян Попович направи много силен мач за Динамо и завърши с 21 точки, десет от които в решителните последни минути на двубоя. Текуан Дийн добави 16 точки, а Пападополус вкара 15 точки и взе 9 борби.

Берни Родригез бе най-резултатния баскетболист в мача със своите 22 точки за Уникаха.

Двубоят бе много равностоен до последната минута, когато Попович взе нещата в свои ръце и отбеляза решителни точки, докато Динамо се възползва максимално от броя нарушения, които имаше да използва до края и забави достатъчно времето за победата.