ЦСКА Москва победи трудно Олимпиакос, воден от израелския треньор Пини Гершон, с 88:79 (22:23; 23:17; 16:22 27:17) в мач от 4-тия кръг на груповата фаза в Евролигата по баскетбол.

Двубоят, който се игра в Москва, бе изключително равностоен като преди началото на последната четвърт гостите от Олимпиакос водеха с 1 точка. Все пак домакините се наложиха именно в последните 10 минути и с 27:17 завоюваха крайното 88:79.

За победителите Рамунас Шишкаускас с 24 точки. 21 добави пък Треън Лангдън. Най-резултатен в мача бе Лин Грир от гръцкия гранд с 27 точки, но това не помогна на неговия тим да вземе победата. Американецът с български паспорт Родерик Блекни игра осем минути и завърши с две точки за тима от Пирея.