Отборът на Валенсия удължи домакинската си серия над МораБанк Андора, като в първия кръг от сезон 2019/2020 в Лига Ендеса взе победа с 89:68. Домакините реално си гарантираха победата още до полувремето, след което срещата просто се доиграваше.

Валенсия стартира с отлична първа четвърт, която взе с 25:18, а следващият период беше още по-убедителен за „прилепите” – 22 точки срещу само 9 за съперника. Оттам нататък беше ясно, че за Морабанк завръщането в мача ще бъде почти невъзможно.

Двама баскетболисти в редиците на домакините отбелязаха по 13 пункта – Луи Лабейри и Джордан Лойд, а освен тях трима други играчи завършиха срещата с двуцифрен актив. Майк Тоби беше истински сила под коша със своите 12 точки и 7 борби.

За МораБанк Андора трима баскетболисти завършиха с по 10 точки – Деян Тодорович, Муса Диане и Банджа Си.