Българският национал Александър Везенков изигра пореден силен мач за тима на Олимпиакос, който победи гостуващия Лариса с 93:84 (20:25, 26:19, 29:14, 18:26) в среща от 22-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Гърция. Това беше 14-и пореден успех за тима в шампионата.

Везенков започна като титуляр и беше най-резултатен с 22 точки. Той добави към статистиката си 7 борби, 4 асистенции, 1 отнета топка и 1 чадър за 27:36 минути.

Домакините стигнаха до успеха след силна трета четвърт, след като на почивката имаха едва две точки аванс - 46:44.

От неговите съотборници Костас Слукас добави 15 точки и 5 асистенции.

В класирането Олимпиакос остава убедителен лидер с 20 победи и 1 загуба. На втора позиция е Панатинайкос с баланс от 17 успеха и 2 поражения, но има два мача по-малко.