• 82’ Хавиер Ернандес
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+3'
  • 90+1'
  • 4 минути допълнително време.

90+1'
  • Страхотен удар от воле на Перишич, но вратарят Очоа спаси.

90'
  • Червен картон за Анте Ребич за опасна игра срещу съперник.

88'
  • ГООООЛ за Хърватия! Иван Перишич бележи.

87'
  • 84'
  • 84'
  • Смяна за Мексико. Марко Фабиан заменя Андрес Гуардадо.

83'
  • ГООООЛ за Мексико! Хавиер Ернандес получи добра топка с глава от Маркес, който отклони топката след центриране от ъглов удар.

82'
  • Още една смяна в състава на Мексико. Пеня влиза на мястото на Орибе Пералта.

78'
  • Мексиканската отбрана се пропука, но Морено изчисти топката от голлинията. Ребич преодоля трима футболисти на Мексико, но не сполучи при атаката.

77'
  • 76'
  • 75'
  • ГОООООЛ за Мексико! Гуардадо намери чудесно една топка подадена от Пералта, който видя включилия се отдясно Гуардадо.

75'
  • Смяна в състава на Хърватия- Йелавич заменя Пранич.

73'
  • ГООООЛ за Мексико! Рафаел Маркес надскочи защитата на Хърватия при центриране от ъглов удар.

72'
  • 68'
  • Нова смяна в състава на Хърватия.

68'
  • Съставът на Мексисо продължава с атаките, а Стипе Плетикоса изби опасен удар.

65'
  • Жълт картон за Хосе Васкес.

64'
  • Мексико иска игра с ръка на Дарио Сърна. Видео повторенията показаха, че има игра с ръка на Сърна.

63'
  • 62'
  • Смяна в състава на Мексико. Дос Сантос е заменен от Хавиер Ернандес.

61'
  • Ъглов удар за Мексико.Рафаел Маркес изкарва топката в аут.

60'
  • Пряк свободен удар за Мексико. Последва заучено положение, но лошо изпълнение на Адрес Гуардадо.

59'
  • Ивица Олич напредна опасно, но Ектор Морено стигна първи до топката при атаката на Хърватия.

58'
  • 57'
  • Матео Ковачич влиза на мястото на Върсалко.

56'
  • Ъглов удар за Мексико, но топката бе избита в аут от Пералта.

56'
  • Чудесна атака за Мексико. Дос Сантош се отскубна, но Сърна изби.

55'
  • Ракитич подава към Перишич при атака за Хърватия, но Перишич сгреши с паса към Дарио Сърна.

54'
  • 52'
  • Бразилия води с 3:1 на Камерун и при този резултат между Хърватия и Мексико, отборът на Мексико ще продължи за осминафиналите.

50'
  • Атака за Хърватия, но нищо опасно пред вратата на Мексико.

47'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+3'
  • Ъглов удар за Хърватия. Чорлука и Агилар се сблъскаха.

45+3'
  • Сърна и Гуардадо се спречкаха словесно. Атаката за Хърватия продължава. Ракитич центрира, но защитниците изчистиха топката.

45+2'
  • Хърватия атакува по десния фланг, но без сериозна опасност за Мексико.

45'
  • Опасна ситуация пред вратата на Стипе Плетикоса, който бе фаулиран. Ектор Морено извади от равновесие Плетикоса при разбъркването в наказателното поле.

43'
  • Ъглов удар след скоростна атака на Мексико.

41'
  • Дарио Сърна стреля опасно, но над вратата на Очоа. Разстоянието бе около 30 метра от вратата на Мексико.

40'
  • Жълт картон за Рафаел Маркес, след като закъсня с шпагата при обещаваща атака на Хърватия, след като Перишич напредна.

40'
  • Ектор Ерера центрира. Топката бе изчистена от Пранич и следва нов ъглов удар.

38'
  • Гуардадо надигра Дарио Сърна и последва нов ъглов удар.

38'
  • Ъглов удар вдясно от вратата на Плетикоса.

36'
  • Гуардадо изпълнява от пряк свободен удар. Последва остро центриране, но то не мина през защитата на Хърватия

36'
  • Лука Модрич извърши нарушение срещу Джовани дос Сантос.

35'
  • 34'
  • Хосе Васкес също опита далечен удар към Стипе Плетикоса, но изстрелът бе неточен.

32'
  • Атака отдясно за Хърватия. Дарио Сърна опита да центрира, но топката бе избита в тъч. Състезателите на Нико Ковач продължават да владеят. Последва шут на Иван Перишич от границата на наказателното поле, но в страни от вратата.

30'
  • Страхотен шут от далече на Даниел Пранич, но топката мина над гредата на Мексико.

28'
  • 27'
  • Мексико напада чрез Дос Сантош и Ерера. Агилар напредна към вратата на Плетикоса, но хърватските защитници се справиха.

27'
  • 24'
  • Атака за Хърватия, но ударът на Ивица Олич бе блокиран.

24'
  • Бразилия води с 1:0 на Камерун и при този резултат Хърватия отпада.

• Спад в играта на Хърватия, а Мексико се възползва с две опасни атаки.

• Хубава възможност за Мексико. Подаване от дълбочина на Ектор Ерера, но Пералта се подхлъзна и не успя да отправи удар.

20'
  • 18'
  • Греда за Мексико. Ектор Ерера стреля чудесно с левия крак към вратата на Хърватия и уцели гредата.

16'
  • Ъглов удар за Хърватия този път от дясно на Очоа. центриране към Сърна. Той я прати към далечната греда, но заученото положение не се получи. Олич не успя да върне добре към Манджукич, въпреки това опасността бе сериозна за Мексико.

15'
  • Атака за Хърватия. Перишич центрира опасно, но футболист на Мексисо изчисти.

14'
  • Публиката определено симпатизира в по-голяма степен на Мексико.

• Модрич получи удар в главата, фаулиран от Рафаел Маркес.

10'
  • Жълт картон за Иван Ракитич след остро негово влизане в краката на съперник.

9'
  • Нов ъглов удар за Хърватия от ляво на вратата на Очоа. Пак Пранич центрира към наказателното поле. Топката бе насочена към точката на дузпата, където я намери Перишич, но я изпрати над вратата.