• Край на двубоя

90+4'
  • 4 минути е добавено време на срещата

90+1'
  • Михаил Венков е фаулиран и последва пряк свободен удар за Морето. Последва центриране, което не затрудни отбраната на гостите от Динамо Минск.

90'
  • Смяна в състава на Динамо. Расадкин напуска терена, влиза Воронков.

87'
  • Неточен удар на Венков, който излиза в аут

83'
  • Смяна в състава на Динамо. Адамович напуска терена, влиза Коритко

77'
  • Трета смяна в състава на Черно море. Курьор излиза, Васев влиза

73'
  • Капитанът Политевич се разписа за 1:1, след като с глава матира Чанович.

72'
  • Жълт картон за Клок, след като фаулира Корзун

70'
  • Бечирай стреля безопасно, след като топката беше омекотена и Чанович улови топката в ръцете си.

69'
  • Втора смяна в състава на Черно море. На мястото на Бургхард влиза Стенио

68'
  • След корнера изпълнен от Райков Гутор не се намеси добре, но топката удари Вареа.

66'
  • Райков стреля опасно, но Гутор спаси ситуацията и изчисти в корнер.

65'
  • Корнер за Черно море. Райков центрира, но Расадкин изчисти топката, а тя достигна до Чанович.

64'
  • Корнер за Динамо Минск. Центриране в наказателното поле, но Чанович уверено улови кълбото.

63'
  • Първа смяна и в състава на Динамо Минск. На мястото на Едигарян влиза Удоджи

61'
  • Бургхарт игра добре с топката пред вратата на Гутор, но тя излезе в аут

60'
  • Първа смяна в състава на Черно море. Бижев напуска, а на терена влиза новото попълнение на Морето Вареа

58'
  • Адамович се справи със съпротивата на Стефан Станчев, но ударът му мина на безопасно разстояние от вратата на Чанович.

57'
  • Бурабия центрира перфектно в наказателното поле на Динамо, но Бижев не намери целта, след като стреля в аут.

52'
  • Райков центрира от свободния удар, но Политевич се справи със ситуацията.

50'
  • Жълт картон и за Бангура, който си позволи да фаулира грубо Бурабия.

49'
  • Курьор стреля акробатично след като получи топката от дясно, но кълбото мина малко встрани от вратата на Гутор.

48'
  • Райков изпълни прекия свободен удар, но топката се удари във футболист на Динамо и атаката загуби остротата си.

47'
  • Бурабия е фаулиран от Политевич, за което футболистът на гостите е декориран в жълто.

47'
  • Начало на второто полувреме. Динамо тръгва от центъра

46'
  • Край на първото полувреме

45+5'
  • Райков центрира, Кулибали игра с топката, но Динамо се справи, а съдията сложи точка на това първо полувреме.

45+5'
  • Бурабия спечели пряк свободен удар за Черно море, след като беше фаулиран от бранител на гостите. Симеон Райков стреля, топката се отклони от бранител и излезе в корнер.

45+4'
  • Бижев опита пас в наказателното поле към Райков, но вратарят излезе добре и улови кълбото.

45+2'
  • 3 минути добавено време на първото полувреме

45+1'
  • След корнера атаката на Динамо спря безопасно

42'
  • Бечирай се измъкна от отбраната на Черно море, стреля, но Чанович спаси блестящо в корнер.

41'
  • Бечирай е фаулиран и последва пряк свободен удар. Атаката на тима от Минск се провали.

40'
  • Бурабия е фаулиран от играч в синьо. Свободният удар е изпълнен от Симеон Райков, който стреля неточно в аут.

38'
  • Бижев изпада в положение на засада, след като Бурабия подаде на нападателя на Черно море. Трябва да признаем, че решението беше правилно.

36'
  • След изпълнението на свободния удар атаката на варненци завърши без успех.

31'
  • Корнер за Черно море след като топката се отклони от Бангура и напусна очертанията на терена. След изпълнението му играта продължи със свободен удар за Морето, след като Бегунов игра с ръка извън наказателното поле.

30'
  • Бурабия беше фаулиран от Витус и футболистът на Динамо получи заслужен жълт картон

27'
  • Мехди Бурабия се измъкна от опеката на бранителите на Динамо, успя да се озове на добра позиция за стрелба, нанесе удар от границата на наказателното поле фронтално срещу Гутор, но стреля неточно

26'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Райков застана зад топката, ударът му нацели стената, а след това футболист на Морето е в положение на засада.

21'
  • Курьор подаде на Райков, който падна в наказателното поле след сблъсък с Бегунов, но съдията остави играта на продължи.

20'
  • Може да проследите двубоя на живо по Диема, както и на Gong Play. Също така минута по минута в Gong.bg.

• Корнер за Динамо, отбраната на домакините се справи със ситуацията, последва все пак удар на Корзун, но той беше безопасенза Чанович.

18'
  • ГОЛ! Матиас Курьор се възползва от грешка в отбраната на Динамо, пое си топката добре в наказателното поле и прониза Гутор

11'
  • Райков стреля, топката мина на сантиметри от крака на Бургхард, но атаката на Черно море се провали.

• Венков фаулира нападател на Динамо Минск и последва пряк свободен удар за тима от Беларус. Едигарян стреля, но отбраната на Черно море се справи.

10'
  • Едигарян стреля опасно в аут

7'
  • Опасен удар за Динамо. Бечирай стреля добре, но топката беше отбита

6'
  • Едигарян е фаулиран от Курьор и последва пряк свободен удар за Динамо. Отбраната на домакините се справи със ситуацията.

5'
  • Бижев е фаулиран около центъра на терена, и последва пряк свободен удар, последва късо изпълнение, но нямаше опасна атака към вратата на Гутор.