• Удар на Китамбала от пряк свободен, покрай вратата.

73'
  • Ивайло Петров заменя Стоян Вълчев.

67'
  • 65'
  • Коварно изпълнение на пряк свободен удар, Николай Костов стреля, но в стената, след което Йоргачевич успя да отрази.

65'
  • Жълт картон за Карнер.

63'
  • Центриране на Стамен Ангелов в наказателното поле, Белаид изби навреме.

62'
  • 60'
  • Хубав удар на Ради Цонев от разстояние, Андонов улови.

57'
  • Денис Махмудов е заменен от Владислав Мисяк.

56'
  • Центриране от корнер, Цонков игра с глава добре, топката се размина за малко с вратата на Левски.

48'
  • Димитър Коларов заменя Лъчезар Ангелов в състава на Несебър.

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Краев с нов удар, отдясно в наказателното поле, този път не успя да се разпише.

38'
  • 35+2'
  • Удар на Ради Цонев затрудни вратаря, но Андонов в крайна сметка улови

34'
  • ГОЛ! Николай Костов намали пасива на Несебър с точен удар от пряк свободен удар.

32'
  • 31+2'
  • Божидар Краев реализира втория си гол в мача, и трети за Левски. Де Нойер изведе Краев отдясно в пеналта със страхотно подаване, и младокът също технично прати топката в далечния ъгъл на вратата.

28'
  • Мигел Бедоя покачи резултата с техничен удар от дъгата пред пеналта.

27'
  • Удар на Бедоя, ъгълът бе твърде малък.

26'
  • Страхотно центриране отдясно, Цонков с глава също отправи добър удар, но Йоргачевич спаси.

25'
  • 20+1'
  • Атака за Несебър, Лъчезар Ангелов не успя да отправи удар към Йоргачевич.

18'
  • 18'
  • ГОЛ! Божидар Краев откри резултата, след атака на Диаби отляво, той пусна успоредно на голлинията, и там Бедоя технично с пета продължи към Краев, за да се разпише той от непосредствена близост.

13'
  • Удар на Бедоя, топката се отби в защитник в синьо и излезе в корнер. След центрирането от корнера, Краев игра добре с глава, но ударът му прелетя над гредата.

11'
  • Диаби навлезе отдясно по атаката, към наказателното поле, успя почти от аутлинията да центрира по земя, Краев обаче бе изпреварен от Андонов, който улови сигурно.