• Две поредни центрирания отдясно в пеналта на Левски, Йоргачевич не е притеснен.

• Александров заменя Краев.

77'
  • Ешпиньо е заменен от Анисе.

75'
  • Удар на Марселиньо, топката се отби в тялото на Белаид, и за малко да излъже лошо Йоргачевич, но все пак излезе в корнер.

72'
  • Страхотен пас на Аниете към Краев, ударът на младока е в ръцете на Стоянов.

61'
  • Кишада заменя Безяк.

60'
  • Нова остра атака на Лудогорец по десния фланг, Аймен Белаид избива пред Ешпиньо.

58'
  • Удар на Домовчийски от границата на наказателното поле, в ръцете на Стоянов.

57'
  • 56'
  • Жълт картон за Белаид.

52'
  • Невероятен шанс за Лудогорец, Абало отдясно извежда Мисиджан сам срещу Йоргачевич, но вратарят спаси, хвърляйки се в краката на Мисиджан.

52'
  • Жълт картон за Краев.

51'
  • Жълт картон за Домовчийски.

49'
  • Жълт картон за Гаджев.

47'
  • Начало на второ полувреме.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Центриране от пряк свободен удар, Аниете игра с глава, но топката отново е изкарана в корнер.

43'
  • Иво Тонев и Георги Иванов-Гонзо гледат двубоя от трибуните. Иво Тонев и Георги Иванов-Гонзо гледат двубоя от трибуните. 42'

• Кайсара центрира отдясно, Прохазка се намеси навреме, за да не позволи на включилия се в атака Ангуло да стреля, и Йоргачевич улови сигурно.

34'
  • Центриране на Марселиньо отдясно, Ешпиньо засече на точката на дузпата, но стреля право в ръцете на Йоргачевич.

31'
  • Върджил Мисиджан получава продължително медицинска помощ, след като Стойчев му отне една топка с твърд шпагат в центъра на терена.

27'
  • Либан Абди пропусна отличен шанс да стреля от точката на дузпата, засуети се, топката накрая стигна до Аниете, чийто удар обаче излезе в аут.

22'
  • Жълт картон за Роман Прохазка.

21'
  • Техничен удар на Мисиджан, от 15-тина метра, минава на метър над напречната греда.

18'
  • Страхотен извеждащ пас към Безяк, който бе пропуснат от защитата в синьо, шутира, но Йоргачевич с крак отклони. Топката се отби в гредата след тази намеса, и после се върна в ръцете на Йоргачевич. Останаха и съмнения за засада на Безяк.