• Край на мача.

90+3'
  • Удар на Хазуров мина на милиметри от вратата.

90+2'
  • Последна смяна в състава на ЦСКА. На мястото на капитана Борис Галчев влиза Костадин Хазуров.

90+1'
  • Джоман получи жълт картон за нарушение.

89'
  • Втора смяна за ЦСКА. Витанов влиза, Маламов излиза.

86'
  • Божидар Чорбаджийски получава жълт картон.

83'
  • Борис Галчев нацели напречната греда, след като опита да прехвърли Пиргов.

83'
  • Центриране от корнер на Том, но след изпълнението не последва опасност за Господинов, след като Костов стреля нескопосано в аут.

80'
  • Кирил Динчев фаулира играч на Берое и получи жълт картон малко преди наказателното поле на ЦСКА.

77'
  • Безумен фаул на Иво Иванов срещу Кикарин, но съдията не му вдигна картон, което щеше да го извади от мача.

75'
  • Последна смяна в състава на Берое. На мястото на Делев влиза Педро Маркес.

70'
  • Самир Аясс стреля над вратата.

69'
  • Корнер за Берое. След изпълнението му Господинов улови топката.

69'
  • Виктор Райчев, който преди малко влезе на терена получи жълт картон за нарушение.

67'
  • В сектор Г феновете правят невероятна атмосфера.

• Първа смяна и в състава на ЦСКА. Виктор Райчев влиза на мястото на Николай Цветков.

63'
  • Галчев стреля, а Пиргов се намеси успешно и не позволи на топката да влезе във вратата.

62'
  • Георги Динков фаулира Николай Цветков и получи жълт картон.

61'
  • Жълт картон за Спас Делев, след като задържа Борис Галчев.

61'
  • Невероятен пропуск на Станислав Костов, центриране отдясно намери влезлия като смяна футболист на Берое, но ударът му с глава мина на милиметри от вратата.

57'
  • Опасна атака за Берое, но с отлична игра бранител на ЦСКА се справи със ситуацията.

56'
  • Втора смяна в състава на Берое. Иса отстъпва мястото си на Станислав Костов.

54'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Слабо изпълнение на Йорданов.

52'
  • Маламов пропусна да реализира трети гол във вратата на Берое, но шутът му прати топката над вратата.

48'
  • Смяна в състава на Берое. На мястото на Елиаш влиза Том.

46'
  • Старт на второто полувреме.

46'
  • Исмаил Иса е получил жълт картон.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Корнер за Берое, след него не последва опасност за Господинов.

45+2'
  • Жълт картон и за Маламов.

45'
  • Две минути е добавеното време на първата част.

• Нов гол за ЦСКА! Николай Цветков матира за втори път Илко Пиргов, след като в близкия на вратаря ъгъл с хубав удар направи резултата 2:0.

41'
  • Динчев наруши правилата срещу съперник, след което последва пряк свободен удар за Берое.

37'
  • Грънчов с решителна намеса спря атака на Иса и Господинов се намеси, овладявайки топката.

35'
  • Корнер за Берое. След изпълнението му не последва опасност за Господинов.

34'
  • Корнер за Берое. Остро центриране към Господинов, но топката не достигна до Иса.

32'
  • Преслав Йорданов има леки проблеми.

31'
  • Борис Галчев има нужда от лекарска помощ.

27'
  • Невероятна атмосфера по трибуните създават феновете на ЦСКА.

26'
  • Берое опитва да организира атака, но Динчев се намеси добре и атаката на гостите се провали.

25'
  • Фаул на Николай Цветков в центъра на терена, атаката на Берое не успя да затрудни отбраната на "червените".

22'
  • Центриране от корнер на Делев, Иса пробва да играе с топката, но бранител на ЦСКА се справи със ситуацията.

20'
  • ЦСКА затвори подстъпите към вратата, след като успя да реализира попадение в началото на двубоя.

• Маламов се впусна в атака за ЦСКА, но беше спрян непозволено от Иво Иванов, за което бранителят на гостите получи жълт картон.

17'
  • Николай Цветков опита да стреля към вратата на Пиргов, но топката не затрудни стража на гостите от Берое.

15'
  • Атака за Берое. Пенев комбинира с Елиаш, но двамата не се разбраха и Господинов улови кълбото.

13'
  • Аясс пропусна да организира добра атака за домакините.

9'
  • Исмаил Иса нацели гредата, но страничният съдия маркира засада. Повторенията показаха, че съдията е сбъркал.

7'
  • Стадион "Българска армия" се пука по шевовете, 14 000 зрители има на трибуните, а това прави този двубой най-посетеният през този сезон.

5'
  • ЦСКА откри резултата. Самир Аясс намери Преслав Йорданов и той препарира Пиргов.

3'
  • Старт на мача.

1'
  • Начало на срещата-реванш от 1/2-финалите в турнира за Купата на България. На трибуните има 14 000 зрители.