• Радослав Терзиев спира умишлено Илиян Йорданов в центъра на терена и получава жълт картон.

• Методи Костов задържа вратаря на Ботев Пловдив и получава жълт картон.

61'
  • Костадин Стоянов фаулира откъсващия се Педро Еуженио. Жълт картон за бранителя.

58'
  • Опасен удар на Жоао Паоло от далечна дистанция, топката минава покрай десния страничен стълб на вратата.

56'
  • Сукуна навлиза мощно в наказателното поле отдясно и пада след единоборство с Костадин Стоянов. Реферът и този път остава безмълвен и показва, че няма наказателен удар.

55'
  • Нова атака за Ботев, която обаче е прекратена от Илиас Хасани, който се намесва декватно и чисти в корнер.

52'
  • Бризола пада на границата на наказателното поле след дъприкосновение със защитник на Верея, но главният рефер показва, че няма нарушение.

48'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Една минута добавено време.

45'
  • Мощен шут на Фелипе Бризола от далечна дистанция свари неподготвен вратаря Колев, който не успя да улови, но в крайна сметка имаше късмет и топката излезе в корнер.

42'
  • Чудесен удар на Жоао Паоло, който получи в наказателното поле и веднага стреля по диагонала, но Пламен Колев е на мястото си и избива топката.

40'
  • Отново заучено изпълнение от страна на футболистите на Ботев. След разиграването Илия Мунин успява да избие в корнер.

38'
  • Свободен удар в полза на Ботев пред наказателното поле на Верея.

37'
  • Хубава атака за Ботев отляво, но Крум Стоянов е в положение на засада.

34'
  • Нова възможност за Ботев. Този път Цветомир Панов пробва късмета си и стреля от дистанция, но топката минава покрай вратата.

28'
  • Шанс за Ботев след заучено изпълнение на пряк свободен удар. Тодор Неделев чукна топката към Жоао Паоло, който стреля силно, но Пламен Колев се намеси умело, а след това Илиев изчисти в корнер.

26'
  • Далечен шут на Иван Стоянов, който обаче не попада в рамките на вратата на Пламен Колев.

23'
  • ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ! Страхототно попадение за домакините след триходова акция между Сукуна, Илиян Йорданов и Методи Костов. Сукуна изведе с чудесен пас Йорданов отляво, който навлезе в наказателното поле и пусна пас към Костов, който от няколко метра успя да вкара топката в мрежата.

21'
  • След подаването в наказателното поле, никой от тима на Верея не успява да играе с топката и опасността за Георги Георгиев премина.

15'
  • Свободен удар в полза на Верея. Добра възможност за центриране.

14'
  • След двуострото начало на двубоя, в последните няколко минути двата тима водят играта предимно в центъра на терена.

12'
  • Двубоят на стадиона в Стара Загора е наблюдаван и от бившия български национал Димитър Бербатов.

5'
  • Ъглов удар в полза на Верея, след като Илиян Йорданов центрира от фаул, но защитник на Ботев успя да избие в корнер.