• Алекс Колев пропусна да узакони победата на Берое.

• Абуд Омар получи втори жълт картон и остави съотборниците си в намален състав.

• Сердеров пропусна добра атака за Славия.

87'
  • Смяна в състава на Берое. Излиза Милисавлевич, влиза Педрито.

83'
  • Пашов се впусна в атака за Славия по дясното крило, но центрирането му не сполучи.

82'
  • Том излиза, влиза Алекс Колев в състава на Берое.

76'
  • Медицинска помощ за Том.

73'
  • Жълт картон за Александър Василев.

72'
  • Жълт картон за Омар Абуд

69'
  • Смяна в състава на Славия. Влиза Кръстев, излиза Димитров.

67'
  • Бранеков пропусна да изравни резултата, като от добра позиция не реализира.

66'
  • Тюкалов стреля към вратата на Берое, поиска и дузпа, но такава не беше отсъдена.

61'
  • Смяна в състава на Славия. Тюкалов влиза, на мястото на напусналия Балджийски.

59'
  • Венцислав Василев получи жълт картон.

56'
  • Йомов пропусна да изравни резултата, но ударът му беше спасен от Макенджиев.

54'
  • ГОЛ! Георги Божилов от два метра прати топката във вратата на Кирев, за да изведе Берое напред в резултата.

52'
  • Милисавлевич стреля красиво от далечно разстояние, но Кирев прати топката в корнер.

51'
  • Йомов беше фаулиран от Като около центъра на терена и футболистът на Берое получи жълт картон.

50'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край  на първото полувреме.

45+3'
  • Добавеното време на първото полувреме е 1 минута.

45+1'
  • Абуд Омар стреля от пряк свободен удар, но доста неточно.

40'
  • Пенев е в положение на засада.

37'
  • Пряк свободен удар за Берое. Милисавлевич на два пъти стреля, и двата пъти топката се удари в стената.

31'
  • Като от няколко метра пропусна да изведе Берое напред в резултата, пращайки топката встрани от вратата.

27'
  • Кохей Като стреля встрани от вратата.

24'
  • Корнер за Берое. След изпълнението му не последва опасност за "бялата защита".

23'
  • Свободен удар за Славия. Зад топката застана Божидар Васев, но изпълни лошо и топката беше укротена от футболистите на Берое.

20'
  • Йомов падна в наказателното поле на Берое, но съдията Кабаков не намери основание да отсъди дузпа в полза на "белите".

17'
  • ГОЛ! Александър Василев изравни резултата с мощен шут извън наказателното поле, след като отбраната на домакините не се справи с изчистването й след корнер.

15'
  • Като е в положение на засада

13'
  • Корнер за Славия, след изпълнението не последва опасност за Макенджиев.

9'
  • Като падна в наказателното поле на Славия, но съдията остави играта да продължи.

5'
  • На трибуните на стадиона е и бранителят на "белите" Стефан Велков.

4'
  • ГОЛ! Сердер Сердеров откри резултата рано-рано в мача. Той се измъкна от отбраната на гостите и прониза Макенджиев.