FT

1 : 0

• 1’ Мартин Тошев
  • Край на мача, Пирин победи с 1:0 Левски и това бяха първите му три точки за сезона.

90+5'
  • Боян Йоргачевич се включи в нападението, но не можа да отиграе ситуацията. Центрирането от прекия свободен удар завърши с удар в главата на Краси Костов.

90+4'
  • Денис Махмудов получава жълт картон.

90+1'
  • Денис Махмудов стреля опасно от пряк свободен удар, Диаби отклони топката, Костов улови.

90+1'
  • Един от последните шансове за Левски. Денис Махмудов получи топката пред наказателното поле и стреля мощно, но над вратата.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Джереми де Ноойер, влиза Илия Димитров.

88'
  • Последна смяна за Пирин. Излиза Мартин Тошев, влиза Антонио Хаджииванов.

86'
  • Втора смяна за Пирин. Излезе Илия Карапетров, влезе Тони Тасев, който се завръща след дълго отсъствие заради счупена ключица.

83'
  • Втора смяна за Левски. Излезе Божидар Краев, влезе Владислав Мисяк.

78'
  • За пети или шести път влиза медицинският екип на Пирин, но на играча пак му няма нищо. "Орлетата" опитват по всякакъв начин да забавят играта.

77'
  • Хубаво центриране на Веско Минев от пряк свободен удар, но нито един негов съотборник не можа да го засече и опасността за Пирин се размина.

76'
  • Умар Диаби получава жълт картон заради оспорване на реферско решение.

71'
  • Първа смяна и в Левски. Излиза Ради Цонев, влиза Денис Махмудов.

70'
  • Поредица невероятни пропуски пред вратата на Костов. Де Ноойер и Бедоя го подложиха на истински обстрел, като последният стреля от точката на дузпата, но вратарят изби.

69'
  • За пореден път носилката влиза на терена, за да окаже помощ на играч на Пирин. Този път Мартин Тошев се хвана за бедрото, но се върна веднага на терена, малко след като излезе.

68'
  • И Ради Цонев пробва от далечно разстояние да се разпише, но ударът му прелетя много високо над вратата.

65'
  • Аймен Белаид стреля опасно с левия крак от 25-26 метра, но Краси Костов изби.

64'
  • Мартин Тошев получи хубава топка в дъгата на наказателното поле след грешка на двама "сини" защитници. Той обаче изпълни много слабо и прати топката над вратата.

60'
  • Първа смяна в мача и тя е за Пирин. Излиза Маркиньос, влиза Венци Бенгюзов.

58'
  • Страхотен шанс за Левски. Роман Прохазка центрира отдясно успоредно на голлинията. Божидар Краев и Умар Диаби обаче не засякоха топката, иначе можеха да вкарат.

58'
  • Доста хубава атака на Левски беше опропастена в последния момент. Живко Миланов проби до наказателното поле и намери Роман Прохазка. Словакът обаче незнайно защо отигра слабо, въпреки че не беше обезпокояван.

56'
  • Най-после хубаво положение за Левски! Умар Диаби получи топката в наказателното поле, обърна се и стреля, но Краси Костов изби в корнер.

55'
  • Максимилиан Карнер получава жълт картон за нарушение в половината на Левски. Така той изгаря за следващия мач със Славия заради натрупани предупреждения.

53'
  • Хубаво центриране на Джереми де Ноойер към Ради Цонев в наказателното поле, но младокът не можа да уцели добре топката.

48'
  • Начало на втората част на мача в Благоевград.

46'
  • Край на първата част, Пирин води на Левски с 1:0!

45+2'
  • Антон Костадинов получава жълт картон за груб фаул срещу Веско Минев.

45+2'
  • Мигел Бедоя пробва изненадващо да вкара от пряк свободен удар с изстрел от десния фланг. Изпълнението му обаче беше слабо и Костов улови.

45+1'
  • Най-после чисто положение за Левски. Божидар Краев беше изведен зад защитата и се хвърли да вкарва, но в последния момент се намеси Краси Костов и изби.

43'
  • Хубаво центриране от пряк свободен удар към вратата на Левски, но там Йоргачевич се намеси и улови току преди крака на Тошев.

42'
  • Янко Сандански става първият с жълт картон в мача. Той го получава за бавене на играта.

42'
  • Ради Цонев се озова на стрелкова позиция около наказателното поле, но ударът му беше слаб и излезе в аут.

32'
  • Отменен гол на Левски! След центриране от корнер топката стигна до Джереми де Ноойер, който стреля силно и вратарят Краси Костов изби. Топката стигна на крака на Макс Карнер и той вкара, но беше в засада и реферите правилно отмениха гола.

31'
  • Най-после хубава атака на Левски. Веско Минев центрира от левия фланг и сложи топката на главата на Ради Цонев, но топката беше избита в корнер.

30'
  • Хубава атака на Пирин, отново Маркиньос центрира, но Йоргачевич изби.

28'
  • Въпреки че изостава в резултата, Левски все още не може да организира голова атака. "Сините" са спирани успешно още в средата на терена от домакините.

28'
  • Александър Дюлгеров можеше да направи 2:0. Той стреля с крак, падайки, след центриране на Маркиньос от пряк свободен удар, но Боян Йоргачевич улови.

22'
  • Битката продължава да е равностойна, като след гола на Мартин Тошев още няма чисти положения.

21'
  • Линейка и един микробус влязоха в сектора с агитката на Левски. Феновете на "сините" се качиха на една от козирките, като има съмнения, че един от тях е паднал от стръмната трибуна. Очакваме потвърждение.

• След центриране на Живко Миланов от корнер, Джереми де Ноойер стреля с глава, но прати топката в аут.

17'
  • Хубава възможност за Левски след пряк свободен удар, но Божидар Краев и Джереми де Ноойер не можаха да отиграят добре след центрирането на Живко Миланов.

14'
  • Страхотен шанс за Пирин отново! Маркиньос проби отново по фланга и центрира успоредно на голлинията. Там Йоргачевич не се намеси, но и нямаше кой да засече в мрежата на сърбина.

11'
  • Хубаво центриране от ъглов удар на Веско Минев, но нямаше как Аймен Белаид да засече топката.

7'
  • Първа опасна атака на Левски. Живко Миланов центрира от десния фланг, но Божидар Краев не можа да засече.

4'
  • Мартин Тошев откри резултата в полза на Пирин. Той се разписа след бърза контра веднага след началото на мача, при която Маркиньос го изведе около точката на дузпата и той се разписа със силен удар, не оставяйки шансове на Йоргачевич.