• Радослав Василев получава жълт картон

89'
  • Славчо Шоколаров заменя Карлос Фонсека

88'
  • Луис Педро напредна от ляво, тръгна да влиза в наказателното поле. Последва съприкосновение между Педро и Пламен Крумов в зоната на границата на наказателното поле. Играчът на "сините" имаше претенции за дузпа, но Георги Кабаков реши, че няма основания да отсъди такава. Така свири фаул. Изпълни го Антонио Аниете, който стреля, но неточно

85'
  • Манзоро стреля от фаул, опита директен обстрел, но не затрудни по никакъв начин Боян Йоргачевич

83'
  • Жереми Манозоро стреля технично, а топката напусна терена след рикошет в крака на Аймен Белаид. Последва корнер за Славия, но топката бе изчистена

79'
  • Борислав Цонев заменя Либан Абди

76'
  • Карлос Фонсека получава жълт картон

72'
  • Фаул за Левски, след центрирането топката бе избита, последва разиграване, а след това на Георги Петков улови

71'
  • Пламен Крумов получава жълт картон

71'
  • Шут на Луис Педро, но в тялото на бранител на Славия

68'
  • Центриране към далечната греда на Боян Йоргачевич, а Семерджиев увисна

64'
  • Валери Домовчийски заменя Лукаш Гикевич

60'
  • Владимир Семерджиев замени Франк Мбарга

57'
  • Иван Вълчанов заменя Атанасов

56'
  • Центриране на Александров, отляво по атаката на Левски, Гикиевич успя да нанесе удар, но право в ръцете на Георги Петков.

53'
  • Удар на Мигел Бедоя от границата на наказателното поле, Георги Петков остави топката да излезе в аут.

52'
  • Жълт картон за Луис Педро

50'
  • Луис Педро заменя Божидар Краев

46'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първа част

45+1'
  • Добър дрибъл на Антонио Аниете. Испанецът се увлече и загуби топката

42'
  • Фаул за Славия след нарушение на Либан Абди. Центриране в наказателното поле на Манзоро, но Боян Йоргачевич отрази

40'
  • Предмет полетя от трибуната зад вратата на Георги Петков, където са разположени феновете на Левски

37'
  • 33+2'
  • Хубав извеждащ пас към Карлос Фонсека, който успя да надмогне отбраната на Левски, която изостана, и се разписа за 1:0. Преди това останаха съмнения за нарушение срещу Лукаш Гикиевич, но главният рефер посочи играта да продължи

33'
  • Аниете изведе Гикиевич, но той бе добре блокиран от бранител на Славия и топката бе изчистена в корнер. След неговото изпълнение, отново от ляво, Георги Петков увисна, но примерът му последваха и останалите играчи в пеналта

31'
  • Бедоя центрира от корнер от ляво, а Георги Петков боксира. Преди това главният рефер отсъди нарушение срещу стража на домакините

30'
  • Боян Йоргачевич отрази опасна ситуация. Джереми Манзоро напредна от ляво, пусна към намиращия се около вратарското поле Петър Атанасов, който опита да нанесе удар, но стражът на "сините" се намеси много вещо и спаси

27'
  • Добро положение за Славия. Франк Мбарга бе изведен умело, но Йоргачевич излезе разчетено и пресече опасността

23'
  • Пети корнер за Славия. Карлос Фонсека разигра късо от ляво, последва центриране, но Боян Йоргачевич се справи с успех

22'
  • Стефан Велев задържа Манозоро, който го финтира и получи жълт картон

21'
  • Удар от дистанция на Манзоро, но в аут

16'
  • Фаул за Левски от ляво по атаката. Либан Абди стреля, но топката бе изчистена

14'
  • Франк Мбарга даулира Стефан Велев и получава жълт картон

13'
  • Центриране на Джереми Манзоро от дясно на вратата на Йоргачевич от корнер. Топката стигна до Димитър Пиргов, който не успя да засече добре топката, и така тя напусна терена в аут