• 14’ Иван Коконов
  • 90+1’ Матиа Курьор
  • КРАЙ НА МАЧА

90+5'
  • ГОЛ за Черно море! Матиа Курьор реализира с прехвърлящ удар за 3:1 в полза на гостите.

90+1'
  • ГОЛ за Славия! Манзоро реализира за 1:2 след грешка в защитата на гостите.

89'
  • Невероятен пропуск за Славия. Манзоро пусна към Фонсека, който бе блокиран от защитник.

89'
  • Жълт картон за Живко Петков.

86+1'
  • Страхотна възможност за Черно море, но последва нов пропуск.

86'
  • Карабельов излаза, а на негово място влиза Славчо Шоколаров.

85'
  • Добра ситуация за Славия. Топката излиза в аут след удар с глава на Грънчов.

80'
  • Смяна в състава на Черно море. Паланков излиза, а в игра влиза Живко Петков.

77'
  • Изстрел от дистанция на Марчин Бургхард, но Емил Петров показа отличен рефлекс.

76'
  • Изстрел от воле на Коконов, но гол няма. Преди това има сигнал от страничния рефер за засада.

75'
  • Нов пропуск за Славия. Манзоро стреля към вратата на Черно море, но неточно.

70'
  • Димитър Пиргов влиза в игра на мястото на Семерджиев.

70'
  • Жълт картон за Бекир Расим.

69'
  • Нова възможност за домакините, но Радослав Василев от чисто положение не успя да засече добре топката.

67'
  • Шанс за Славия. Фонсека можеше да реализира, но Чанович спаси вратата си.

66'
  • Резервният вратар на Славия Петров влиза в игра на мястото на Мбарга.

59'
  • Бакари и заменен, заради травмата, която получи при сблъсъка с Кирев, а в игра влиза Бижев.

58'
  • Червен картон за Марио Кирев, който спря Бакари с цената на нарушение извън границата на наказателното поле.

56'
  • Красиво изпълнение на Марчин Бургхард, с което той опита с ножичен удар да изненада Марио Кирев, но не се стигна до по-сериозна опасност за Славия.

53'
  • Жълт картон за Крум Стоянов от Славия за нарушение срещу Курьор.

47'
  • Смяна в състава на Черно море. Бекир Расим заменя Марк Клок.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Добро спасяване на Александър Чанович след шут на Владимир Семерджиев.

42'
  • Манзоро стреля от пряк свободен удар. Топката мина високо над гредата.

41'
  • Жълт картон за Тодор Паланков.

40'
  • Фонсека пропуска нова възможност за Славия, след като ударът му бе неточен.

37'
  • Гостите пропускат удобен шанс. Ернандес не успя да засече топката на празна врата от близко разстояние, след чудесен пас към него.

36'
  • Нов ъглов удар за Славия. Фонсека центрира, Манзоро отправи чудесен удар с глава, но топката мина на косъм от дясната греда на Черно море. Отлична възможност за "белите".

33'
  • Корнер за Славия. След центрирането топката би избита от защитник.

32'
  • Манзоро нацели гредата на вратата, пазена от Чанович, след изстрел от около 35 метра.

28'
  • Жълт картон за Марк Клок за нарушение срещу Семерджиев.

27'
  • Бургхард центрира от ъглов удар. Бакари засече топката с глава, но неточно.

26'
  • Ернандес стреля към вратата на Славия. Кирев изби топката.

24'
  • Гостите владеят, но Бургхард сгреши с подаването.

23'
  • Ангел Грънчов получава медицинска помощ след нарушение срещу него на Марчин Бургхард.

22'
  • ГОЛ за Черно море! Иван Коконов бележи втори гол за гостите! Попадението падна след добро взаимодействие между Коконов и Бакари.

14'
  • ГОЛ за Черно море! Бакари бележи с глава, след хубаво центриране на Ернандес в наказателното поле на домакините.

7'
  • Атака на Черно море е спряна заради засада на Бакари.

6'
  • Домакините опитаха извеждащо подаване, но нямаше играч на Славия в предни позици.

4'
  • Центриране на Манзоро в наказателното поле, но защитата на Черно море се справи.

2'
  • В началото на двубоя ген. Васил Василев бе поздравен от домакините, защото за последен път е делегат на двубой в родната А група.