• Бърза контра на Лудогорец, при която Джоди Лукоки стреля над вратата от хубава ситуация.

• Уникален пропуск на Бирсент Карагерен. Емил Гъргоров го изведе сам срещу Владислав Стоянов, но ударът му по земя мина встрани от вратата.

• Жълт картон за Вандерсон за бавене на играта.

88'
  • Жуниор Кишада с пореден пропуск. Той направи самостоятелен пробив и при изстрела му от чиста позиция се намеси подобаващо Ясин ел Харуби и изби.

85'
  • Страхотен шанс за Лудогорец, но пак гредата пречи за гол. Светослав Дяков беше в чиста позиция и стреля, но топката срещна страничната греда. При добавката Жуниор Кишада стреля над вратата.

83'
  • Последна смяна в мача. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Джоди Лукоки.

83'
  • Хубава продължителна атака на Лудогорец, но слабо изпълнение на Лукас Саша, който стреля над вратата.

82'
  • Последна смяна за Локомотив. Излиза Димитър Велковски, влиза Бирсент Карагерен.

80'
  • Ново чисто положение за Локомотив. Димитър Велковски беше оставен непокрит в наказателното поле и стреля мощно, но пак гредата беше най-добрият помощник на Стоянов.

78'
  • Пак удар на Гъргоров от пряк свободен удар, но пак Стоянов лови без проблеми.

76'
  • Страхотен шанс за Локо да намали. От пряк свободен удар Емил Гъргоров тресна гредата, при добавката Мартин Райнов би с глава, но Стоянов изби. Топката обаче стигна пак до Бадема, чийто удар пак беше спасен от Стоянов.

72'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Джонатан Кафу, влиза Жуниор Кишада.

68'
  • Втора смяна в Локомотив. Излиза Ванчо Траянов, влиза Дани Кики.

67'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Лукас Саша за груб фаул в центъра.

66'
  • Още една страхотна възможност се откри пред Марселиньо да утрои преднината на тима си, но ударът му от воле беше избит от вратаря Ел Харуби.

62'
  • Клаудиу Кешеру имаше страхотна възможност да направи 3:0. Той стреля с глава от вратарското поле, но топката мина на сантиметри от гредата.

61'
  • Първа смяна в Лудогорец. Венцислав Керчев излиза, влиза Георги Терзиев.

57'
  • Хубава продължителна атака на Локомотив завърши с удар от границата на наказателното поле на Стефан Велев, но топката прелетя на няколко сантиметра над гредата.

49'
  • Начало на втората част в Разград.

46'
  • Край на първата част, Лудогорец води комфортно с два гола аванс.

45+3'
  • Емил Гъргоров можеше да намали от пряк свободен удар, но топката прелетя на сантиметри в аут.

45+3'
  • Козмин Моци прави резултата 2:0. Току-що влезлият на терена Пауло Серджо изчисти нескопосано една топка след корнер и я сложи на крака на румънеца, който прехвърли вратаря без затруднение и удвои.

42'
  • Изключително чисто положение за Локомотив Пловдив. Крум Стоянов се измъкна след грешка на Натанаел и стреля отляво на наказателното поле. Ударът му обаче излезе в аут.

42'
  • Първа смяна в мача и тя е принудителна. Излиза Мансур Гай, който се контузи, а влиза новото попълнение Пауло Серджо, за когото това е дебют.

35'
  • Мансур Гай падна на земята и по всичко личи, че ще се наложи да бъде сменен.

31'
  • Невероятен пропуск на Мансур Гай! Новото попълнение на Локомотив се измъкна зад защитата, преодоля и вратаря на Лудогорец и когато трябваше да скъса мрежата с шута си, не можа да уцели топката и я прати в аут.

28'
  • Клаудиу Кешеру може да удвои резултата. Хубав негов удар от наказателното поле беше избит от вратаря на Локо.

25'
  • Лудогорец откри резултата! Марселиньо се разписа с плътен удар по земята. Той получи топката след продължителна атака и с добре насочен изстрел до гредата, не остави шансове на Ясин ел Харуби.

22'
  • Отменен гол за Локомотив Пловдив! Александър Тунчев прониза Владислав Стоянов от близка дистанция, но преди това Мартин Райнов игра с ръка при подаването към него. Затова реферите отмениха попадението.

21'
  • Първи удар към вратата на Лудогорец. Отправи го Димитър Велковски, но беше крайно неточен.

18'
  • Поредно центриране от фланга на Натанаел, но пак без адрес и пак вратарят лови без проблем.

17'
  • Още една атака на Лудогорец, която завърши с центриране в наказателното поле, но Ясин ел Харуби улови без проблеми.

16'
  • Още една хубава атака на Лудогорец, при която Джонатан Кафу претендираше за нарушение, но такова не беше отсъдено.

11'
  • Първи удар към вратата на Локомотив. Отправи го Клаудиу Кешеру от наказателното поле, но защитник се намеси и изби в тъч.

9'
  • Първа опасна атака на Лудогорец, но Крум Стоянов успя да се намеси и да предотврати всичко пред вратата на Локомотив.