• 27’ Мартин Тошев
  • 84’ (д) Мартин Тошев
  • Край на мача. Локомотив Пловдив спечели битката с Пирин.

90+4'
  • Корнер за Локомотив Пловдив. След изпълнението му гостите се справиха със ситуацията.

90+2'
  • Пауло Серджо пропусна от невероятно положение, след като от няколко метра прати топката в аут след пас на Камбуров.

87'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Марчев влиза на мястото на Дани Кики.

86'
  • Мартин Тошев се разписа от дузпа за игра с ръка на Пламен Крумов в наказателното поле на домакините.

83'
  • Резервите за Локомотив Серджо и Карагарен направиха добро двойно подаване, но последният стреля в аут.

78'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Гъргоров напусна играта, а на негово място влезе Карагарен.

74'
  • Жълт картон за Стилиян Николов за нарушение срещу Кики.

71'
  • Последна смяна в Пирин. На мястото на Даниел Младенов влиза Димитър Благов.

70'
  • Първа смяна в състава на Локомотив Пловдив. Пауло Серджо замени Димитър Велковски на терена.

65'
  • Втора смяна в състава на Пирин. На мястото на Тони Тасев влезе Маркиньос.

62'
  • Хеттрик за Камбуров. Кики центрира по перфектен начин и нападателят на Локо се разписа за 4:1.

58'
  • Хубав удар на Тошев, но несполучлив. От въздуха от границата на наказателното поле и без подготовка стреля, но кълбото излетя встрани от вратата.

57'
  • Гол за Локо! С перфектен удар Дани Кики направи резултата 3:1 и почти реши изхода от двубоя в полза на "смърфовете".

53'
  • Камбуров не успя да реализира хеттрика си, след като от няколко метра прати топката встрани от вратата.

51'
  • Крум Стоянов фаулира Сандев, последва пряк свободен удар, но топката не намери Тошев.

51'
  • Пряк свободен удар за Локо, след нарушение срещу Кики. Зад топката застана Камбуров, но нацели стената.

49'
  • Първа смяна в състава на Пирин. На мястото на Янко Сандански влезе Даниел Генов.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Жълт картон и за Дюлгеров от Пирин.

45+2'
  • Мартин Камбуров се разписа от дузпа, след като Сандански направи нарушение в наказателното поле срещу Велковски.

45'
  • Антон Костадинов получи жълт картон за неспирно спорене със съдията.

43'
  • Райнов стреля към вратата на Костов, който изби кълбото, но топката беше върната към вратаря на Пирин, който улови топката и последва непряк свободен удар.

42'
  • Корнер за Локомотив Пловдив. След изпълнението му не последва нищо опасно пред Костов.

40'
  • Тони Тасев се впусна в атака за Пирин, но вместо да стреля си пусна дълго топката и бранителите на Локо Пловдив се справиха.

38'
  • Пламен Крумов наруши правилата срещу Сандев и последва свободен удар за Пирин.

35'
  • ГОЛ за Пирин! Мартин Тошев изравни резултата, след като от десетина метра с глава прати топката във вратата на Каруби.

27'
  • Гъргоров пропусна да удвои резултата, след като Камбуров му подаде перфектен пас, но гол не падна, след като шутът на халфа на Локо мина страни от вратата.

25'
  • Опит за атака на Локомотив, но не успя да се развие добре и нямаше опасност за вратата на Костов.

24'
  • ГОЛ за Локо! При първата си опасна атака домакините откриха резултата, след като Камбуров се разписа във вратата на Костов.

19'
  • Корнер за Пирин. След късо изпълнение атаката на благоевградските футболисти пропадна.

18'
  • Корнер за Пирин. След изпълнението му отбраната на домакините се справи със ситуацията.

14'
  • Грешка на Ел Каруби щеше да позволи на играч на Пирин да открие, но това не се получи.

12'
  • Центриране на Тони Тасев в наказателното поле на Локомотив Пловдив, атаката пропадна.

6'
  • Шут по посока вратата на Ел Каруби отправи Дани Младенов, но вратарят на домакините се справи със ситуацията.

5'
  • Опит за опасна атака на Пирин. Стилиян Николов организира добро нападение по лявото крило, но отбраната на Локо Пловдив се справи.