• 17’ Ванчо Траянов
  • 55’ Венцислав Христов
  • Край на мача

90+3'
  • Адениджи излезе на добра позиция, но вместо да стреля, опита пас към Христов и така защитата на Локо Пд изчисти.

90'
  • Камбуров изпълни фаул, но Йоргачевич спаси.

87'
  • Бабатунде Адениджи заменя Мигел Бедоя.

86'
  • Карагарен стреля, но право в ръцете на Йоргачевич.

83'
  • Пауло Серджо заменя Ванчо Траянов.

81'
  • Фаул за Локомотив, Камбуров стреля, но право в ръцете на Йоргачевич.

76'
  • Бирсент Карагарен заменя Димитър Велковски

69'
  • Франсис Нар стреля, но Тунчев изби в корнер. След неговото изпълнение, топката бе изчистена напред, Орачев отправи удар, но над напречната греда.

69'
  • Мики Орачев навлезе от дясно в наказателното поле. Шутира силно, но Ел Харуби отрази с крак.

67'
  • Дани Кики излезе на добра позиция срещу Йоргачевич, който успя вещо да улови.

64'
  • Бедоя центрира от корнер. Стражът на домакините изби, топката стигна пак до Бедоя. Испанецът центрира, но Венци Христов не успя да нанесе удар.

61'
  • Сериозен пропуск за Левски. Франсис Нар комбинира добре с Венци Христов, който обаче прати топката в страни от левия стълб на вратата на Ел Харуби.

58'
  • Франсис Нар получава жълт картон.

57'
  • Мики Орачев заменя Божидар Краев.

56'
  • Венци Христов изравнява за Левски. Мигел Бедоя центрира в наказателното поле, Краев отклони към нападателя, който нанесе удар за 1:1.

55'
  • Мартин Камбуров падна в наказателното поле след съприкосновение с Веско Минев. Домакините претендираха за дузпа, но Цветан Кръстев посочи играта да продължи.

47'
  • Дани Кики заменя Емил Гъргоров

46'
  •  Венцислав Христов заменя Джереми Де Ноойер

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първа част

45+3'
  • Левски получи право да изпълни фаул от ляво по атаката. След центрирането Мигел Бедоя игра с топката, но Крум Стоянов изчисти в корнер. След неговото изпълнение Сърджан Лукин не  съумя да нанесе удар.

45+3'
  • Цонев опита шут от дистанция, но без успех

45+1'
  • Меко центриране от ляво в наказателното поле на Локомотив. Прохазка обаче нанесе лош удар, високо над вратата.

44'
  • Мартин Камбуров бе изведен сам срещу Боян Йоргачевич. Сръбският страж обаче се намеси чудесно и отрази.

42'
  • Нов корнер за Левски. Този път от дясно. ради Цонев центрира, но отново не произлезе нищо.

41'
  • Корнер за Левски от ляво. Прохазка центрира, но топката бе изчистена напред.

41'
  • Мигел Бедоя получава жълт картон за репликиране на рефера.

34'
  • Диагонален пас към Веско Минев на ляво. Той центрира, но защитник на пловдивчани изчисти. Ради Цонев дапусна грешка и изгуби владението на топката. Създадоха се предпоставки за контраатка на Локомотив, от която обаче не произлезе нищо.

33'
  • Веселин Минев изчисти зле топката. Тя попадна в Стефан Велев, той стреля, но неточно - в аут.

31'
  • Корнер за Левски от ляво на вратата на Ел Харуби излезе и улови.

30'
  • Франсис Нар подаде към Мигел Бедоя, но страничният рефер Александър Атанасов  вдигна много спорна засада.

24'
  • В ответната атака "сините" претендираха за нарушение срещу Мигел Бедоя. Испанецът напредна фронтално на вратата на Локомотив, но след съприкосновение с играч на домакините падна на терена на границата на наказателното поле. Реферът даде знак играта да продължи.

22'
  • Локомотив направи хубава атака от ляво. След центрирането на Емил Гъргоров, Лукин пресече пътя на топката, а от щаба на Локомотив имаха претенции, че бранителя на Левски е играл с ръка.

21'
  • Божидар Краев получава жълт картон за груб фаул

20'
  • Пламен Крумов получава жълт картон за задържане на Божидар Краев.

19'
  • Емил Гъргоров бе изведен на добра позиция, но отбраната на Левски се справи и изчисти.

18'
  • Локомотив поведе на Левски. Мартин Кабуров изпълни тъч. Хвърли топката към Емил Гъргоров, той от аутлинията върна около дъгата на наказателното поле, където Ванчо Траянов с мощен удар разстреля Боян Йоргачевич и откри за 1:0.

17'
  • Съдията маркира игра с ръка на Франсис Нар в зоната пред дъгата на наказателното поле

13'
  • Хубава двойна комбинация между Прохазка и Бедоя. Словакът получи в наказателното поле на Локомотив, опита пас към Франсис Нар, който обаче бе добре блоиран и не можа да нанесе удар.

12'
  • Фаул за Левски. Мигел Бедоя не изпълни добре и топката се оказа лесна плячка за защитата на Локо Пловдив.