1 : 0

• 58’ Георги Костадинов
  • КРАЙ НА МАЧА - 1:0 ЗА ЛЕВСКИ, КОЙТО ВЕЧЕ Е НА ТОЧКА ОТ ВЪРХА.

90+4'
  • Фаул за Ботев и последна възможност за гол вероятно. Топката е центрирана, но никой не достига до нея.

90+3'
  • Краев напуска терена като смяна за бавене на времето, Ряадослав Цонев влиза.

90+1'
  • Де Ноойер получи жълт картон.

90+1'
  • Варела също получава жълт картон.

87'
  • Кифуети получи първия жълт картон в мача.

84'
  • Разбъркване в пеналта на Ботев. Бедоя бе прегърнат от Пламен Николов, Георги Йорданов каза играта да продължи, не отсъди нищо.

83'
  • Фаул в полза на Левски. Защитата на Ботев се справя.

81'
  • Чудесна възможност пред Варела, но уругваецът праща топката право в ръцете на Йоргачевич.

77'
  • Нико Варела сменя Божидар Васев като трета смяна в Ботев.

75'
  • След сблъсък със Златков рожденикът днес Курдов напуска принудително терена, сменен от Бедоя.

71'
  • Втора смяна за Ботев. Кифуети замества Генов.

64'
  • Алекс Колев напусна игра, Жоел Омари го смени в състава на Ботев.

61'
  • Курдов смени Китамбала в състава на Левски.

60'
  • ЛЕВСКИ ПОВЕЖДА С 1:0 С ГОЛ НА ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ. След центриране топката бе избита, а оттам попадна у Костадинов, който реализира.

58'
  • Фаул в полза на Ботев, на ъгъла на наказателното поле. Удар с левия крак на Алекс Колев, след лек рикошет топката попада в ръцете на Йоргачевич.

55'
  • Левски отново започва по-активно и отново няма острота в атаките му.

50'
  • Фаул в полза на Левски. Гаджев не успя да изненада Голас.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0 след малко положения пред двете врати.

45+1'
  • Корнер за Левски. Топката е изпратена неточно и овладяна от защитата на Ботев.

44'
  • Опасен удар по трева на Гаджев, вратарят Голас успява да отклони в корнер.

43'
  • Удар на Де Ноойер след грешка на защитата на Ботев, но топката преминава над вратата.

42'
  • Фаул за Ботев. Опит за триково изпълнение, но играч на гостите се подхлъзна.

41'
  • Факла пада на терена и играта временно е прекъсната, за около минута.

32'
  • Корнер за Левски. Китамбала праща топката с глава във вратата на Ботев, но е в засада.

27'
  • Нелоша атака на гостите, но след центрирането на Балтанов Левски се справя.

26'
  • Корнер за Ботев след силен удар на Гамаков и рикушет. После защитата на Левски отдалечава топката от пеналта си и в крайна сметка - аут.

24'
  • Корнер за Левски. След него още един. Продължителна обсада от страна на Левски, но без удар.

20'
  • Остро центриране на Минев отляво, Пламен Николов с шпагат рисковано изчиства в корнер.

18'
  • Левски има териториален превес в началните минути, но без да създава положения.