• Край на мача

90+3'
  • Прохазка получава жълт картон.

90+2'
  • Корнер за Черно море от ляво на вратата на Левски. След центрирането гостите имаха претенции за игра с ръка на Белаид.

90+1'
  • Де Нойер центрира от фаул, Прохазка игра с топката, но ударът му мина в страни от десния стълб на вратата на Китанов.

85'
  • Удар на Прохазка  от дясно, но топката мина над вратата. Футболистът на Левски протестираше, че има корнер.

84'
  • Валентин Йосков заменя Тодор Паланков.

83+31'
  • Стенио получава жълт картон.

82'
  • Александър Александров заменя Мики Орачев

82'
  • Мамуту Кулибали получава жълт картон.

75'
  • Марчин Бургхард заменя Бижев.

74'
  • Орачев стреля, но над вратата.

73'
  • Курьор проби през центъра, опита да извведе  Вилиян Бижев, Карнер обаче се намеси много добре и предотврати опасността.

72'
  • Денис Махмудов заменя Радослав Цонев.

71'
  • Андреас Васев заменя Симеон Райков.

63'
  • Линел Китамбала заменя Умар Диаби.

60'
  • Силен епизод за Левски. Живко Миланов центрира в наказателното поле към Умар Диаби, той игра с глава, но не произлезе нищо. След това топката остана във владение на Левски. Мигел Бедоя навлезе в наказателното поле, а Клок се опита да осуети опасността, в резултат на което последва съприкосновение между двамата, Испанецът протестира за дузпа. Съдията Георги Йорданов обаче пропусна претенциите.

59'
  • Прохазка напредна от дясно, след като Кранер му пусна хубав пас. Навлезе сам в наказателното поле, забави се, което позволи на отбраната на варненци да се прегрупира, а след това пусна пас към Мики Орачев, който не успя да отправи удар.

57'
  • Умар Диаби извърши фаул срещу Венков в центъра на терена.

49'
  • Бижев стреля, но в ръцете на Йоргачевич.

49'
  • Начало на втора част

46'
  • Бурабия стреля, но твърде неточно.

45+2'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Левски повежда на Черно море. Ради Цонев центрира от дясно от корнер. Макс Карнер се извиси над всички и отправи удар с глава към вратата, след това при опита си да изчисти Михаил Венков довкара в собствената си врата - 1:0.

44'
  • Мигел Бедоя задържа противников играч  и получи жълт картон

42'
  • Корнер за Черно море. Райков центрира, но Йоргачевич улови.

42'
  • Добра атака на Черно море. Курьор тръгна от дясно, но не успя да се справи с Живко Миланов. Така атаката загуби своята острота.

40'
  • Джереми Де Нойер застана зад топката. Опита директен обстрел, но топката мина в страни от десния стълб на Китанов.

38'
  • Марк Клок извърши фаул срещу Мики Орачев и получи жълт картон.

38'
  • Матиа Курьор получава жълт картон.

36'
  • Фаул за Левски. Райков извърши нарушение срещу Веско Минев. С изпълнението се нае Ради Цонев, той центрира, Прохазка отправи удар с глава, но Китанов успя да избие.

33'
  • Вилиян Бижев получава жълт картон

28'
  • Остро влизане на Цонев срещу Бурабия, но юношата на Левски се размина само с устна забележка от съдията.

27'
  • Бедоя центрира от корнер от дясно, Бижев изчисти.

24'
  • Живко Миланов напредна от дясно, навлезе в наказателното поле, стигна до аутлинията, центрира, топката стигна до Мики Орачев. Последният стреля, но Китанов отрази. Живко Миланов изпита някаква болка в тази ситация и остана да лежи на терена. Намеси се медицинският екип на Левски, след което десният бек се върна на терена.

19'
  • Шут на Бедоя от около 30 метра, но в страни.

16'
  • Добро положение за Левски. Веско Минев напредна от ляво, пусна пас към Ради Цонев, който опита удар, който обаче бе блокиран, топката стигна до Умар Диаби, който стреля, но не намери целта. В тази ситуация имаше съприкосновение между Цонев и Марк Клок, в което останаха съмнения в коректността на играта на играча на Черно море.

15'
  • Остро влиане на Клок. Съдията направи само устна забележка.

11'
  • Удар на Бедоя, който мина в страни от левия стълб на Китанов. Преди това е имало рикошет. Последва корнер, от който не произлезе опасност.

7'
  • Мики Орачев пусна пас към Умар Диаби, който опита да се измъкне между двама, но Стефан Станчев изчисти в корнер. След него не произлезе нищо. След повторенията се видя, че Диаби е извърпил фаул срещу Станчев, който обаче не бе забелязан от главния рефер.

5'
  • Корнер за Левски от ляво на вратата на Черно море. След центрирането Аймен Белаид скочи високо в опит да играе с глава, но Георги Китанов го изпревари и улови топката.