• Претенции за дузпа за Черно море, но реферът този път замълча.

• Здравко Лазаров можеше да донесе и трите точки за Монтана, но ударът му от центъра мина на сантиметри встрани от вратата. Георги Китанов беше излязъл много напред, но не беше наказан.

90+3'
  • Пет минути ще е продължението на мача.

90'
  • Опит на Георги Илиев да затрудни вратаря от дистанция, но топката е избита в корнер.

87'
  • Феновете на Черно море хвърлиха бутилка по наставника на Монтана Емил Велев. Кокала беше изгонен от терена заради бурните си протести към реферските отсъждания.

86'
  • Емил Велев е изгонен, защото нахлу на терена и спореше със съдията.

84'
  • Втора смяна в Черно море. Излиза защитникът Борислав Стойчев, влиза Бекир Расим.

82'
  • Йордан Тодоров получава жълт картон за репликиране на рефера.

81'
  • Пропусната дузпа от Георги Илиев! тя беше доста спорна и беше дадена за нарушение на Георги Ангелов срещу Валентин Йосков. Зад топката застана ветеранът и капитан на варненци, но силният му изстрел беше отразен от вратаря Иванов.

80'
  • Последна смяна за Монтана. Излиза Иван Стоянов, влиза Иван Минчев.

75'
  • Симеон Райков пробва центриране, но то беше толкова неточно, че се получи опит за удар към вратата на Христо Иванов, но стражът беше на мястото си и хвана топката.

71'
  • Жълт картон за вратаря на Монтана Христо Иванов за бавене на играта.

70'
  • Хубав шанс за Михаил Венков, който беше непокрит в наказателното поле. Изстрелът му обаче мина над вратата.

69'
  • Много хубав шанс се откри пред Йосков да вкара, само секунди, след като влезе на терена. Той беше изпуснат в наказателното поле, но ударът му с глава беше уловен от вратаря.

67'
  • Първа смяна за Черно море. Излиза Владислав Романов, влиза младокът Валентин Йосков.

64'
  • Втора смяна в Монтана. Излиза Атанас Илиев, влиза ветеранът Здравко Лазаров.

59'
  • Опасно разбъркване в наказателното поле на Монтана след корнер, но опасността беше предотвратена от гостите.

56'
  • Раиф Мурадов от Монтана получава жълт картон.

55'
  • Стенио изравни за Черно море. Гол, почти огледален на първия в мача. Георги Илиев центрира от корнер и във вратарското поле бразилецът засече топката, за да направи 1:1.

54'
  • Асен Георгиев открива резултата! Защитникът на Монтана засече с глава едно центриране от корнер на Иван Стоянов и препарира Георги Китанов. 1:0 в полза на гостите от Монтана.

50'
  • Първа смяна в мача. Излезе Георги Пашов, влезе Раиф Мурадов.

47'
  • Начало на втората част във Варна.

46'
  • Край на първата част! Няма голове на "Тича".

45+3'
  • Две минути ще е продължението на първата част.

45+1'
  • Домакините поискаха изгонване на Георги Пашов от Монтана. Той влезе в краката на Михаил Венков, а вече има жълт картон. Но реферът Мартин Стоименов прецени, че нарушението му не заслужава второ официално предупреждение.

42'
  • Георги Илиев получава жълт картон за поредица апострофи към рефера.

40'
  • Атанас Илиев пробва да стреля от воле, но прекалено неточно и Георги Китанов не беше затруднен.

37'
  • Марк Клок от Черно море получи контузия и трябваше да бъде прегледан от лекарите. Всичко обаче е наред и холандецът ще продължи мача.

31'
  • Невероятен пропуск на Иван Стоянов. Бившият национал получи топката в наказателното поле след подаване на Атанас Илиев и беше непокрит, но ударът му мина прекалено високо над вратата.

30'
  • Хубава възможност се откри пред Георги Илиев да открие резултата, но стреля над вратата от границата на наказателното поле.

28'
  • Най-чистото положение за Монтана! Страхотно центриране на Иван Стоянов от границата на наказателното поле с външен фалц и Атанас Илиев стреля с глава. Топката тупна пред вратаря Георги Китанов, но той изби в корнер.

23'
  • Още едно страхотно спасяване на Христо Иванов. Вратарят на Монтана изби удар с глава на Матиа Курьор от вратарското поле.

22'
  • Още един жълт картон за Монтана. Получи го Георги Пашов за грубо влизане в краката на Михаил Венков.

18'
  • Атанас Илиев получава жълт картон.

17'
  • Отменен гол за Монтана. Отбеляза го Иван Коконов, но при центрирането на Иван Стоянов беше зад защитата и логично попадението на бившия играч на Черно море беше отменено.

17'
  • Хубаво центриране на Иван Стоянов от пряк свободен удар, но Пламен Николов с глава изби в ръцете на вратаря на Черно море.

14'
  • Най-чистото положение в мача до момента! Матиа Курьор беше изпуснат във вратарското поле и стреля, макар и падайки. Христо Иванов обаче изби в корнер с ловка намеса.

8'
  • Първи удар на Черно море към вратата на Монтана. Отправи го Симеон Райков, но защитник изби в корнер.

7'
  • И още една контра за Монтана, която обаче завърши разочароващо. Иван Стоянов се откъсна на фланга, но ударът му беше ужасяващ и топката прелетя високо над вратата.

6'
  • Хубава атака на гостите от Монтана, като Оливие Боне нахлу в наказателното поле, но беше пресрещнат от вратаря Георги Китанов, който улови топката пред краката му.