• Край на мача!

90+5'
  • Деян Иванов получи жълт картон за нарушение срещу Марк Клок.

90+4'
  • Траянов и Китанов бяха на път да допуснат нова грешка, но вратарят на Черно море успя да улови топката.

90+4'
  • Божидар Краев е сменен от Илия Димитров.

90+3'
  • Четири минути е добавеното време на мача.

90'
  • Симеон Райков отправи опасен удар, но Боян Йоргачевич успя да спаси.

90'
  • Денис Махмудов е сменен от Деян Иванов.

88'
  • Опасно центриране на Симеон Райков от фаул в наказателното поле на Левски, Йоргачевич успя да улови топката.

85'
  • Мики Орачев е сменен от Радослав Цонев.

84'
  • Георги Костадинов получи жълт картон за нарушение срещу Курьор.

84'
  • Курьор центрира в наказателното поле на Левски, но Йоргачевич успя да улови топката.

79'
  • Тодор Паланков е сменен от Хуан Мануел Вареа.

77'
  • Божидар Краев получи жълт картон.

76'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Левски, Курьор отблизо стреля с глава, но над напречната греда.

75'
  • Симеон Райков стреля от фаул, като насочи топката в горния ляв ъгъл, но Боян Йоргачевич се намеси и успя да избие топката в корнер.

66'
  • Марчин Бургхард е сменен от Даниел Георгиев.

63'
  • Де Ноойер пусна много добър извеждащ пас към Божидар Краев, който стреля покрай Георги Китанов, но Траян Траянов успя малко пред гол линията да избие топката.

61'
  • Джереми Де Ноойер центрира от фаул в наказателното поле на Черно море, но Георги Китанов излезе и боксира топката.

58'
  • Живко Петков опита далечен удар, но топката излезе в аут.

50'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Вилиян Бижев е сменен от Живко Петков.

• Край на първото полувреме!

45+4'
  • Стойчо Стоев бе нацелен с бутилка вода от трибуните, която намокри ризата му. След това треньорът на Левски ритна шишето с вода, а съдийската бригада изгони Стоев от треньорската скамейка.

45+2'
  • Гол за Левски! 1:0!  Веселин Минев пусна перфектен извеждащ пас към Борислав Цонев. Траян Траянов сбърка фатално, Цонев му отне топката, след което отблизо изпрати топката във вратата на Георги Китанов.

45+1'
  • Марчин Бургхард получи жълт картон за нарушение срещу Борислав Цонев.

43'
  • Футболистите на Левски имаха претенции за дузпа, но съдията Вихрен Манев ги подмина.

40'
  • Съдията Вихрен Манев показа жълт картон на Бижев за нарушение срещу Белаид. Бижев вкара дори гол, но много преди това Манев бе маркирал фаул срещу Белаид.

38'
  • Двата отбора играят равностойно, без да поемат никакви рискове и до този момент липсват интересни положения пред двамата вратари.

37'
  • Далечен удар на Борислав Цонев, Китанов не бе много убедителен, но успя да избие топката в корнер.