• Казаков оформи крайния резултат като от точката на дузпата се разписа за 3:0.

• Нова смяна в състава на Ботев. Божидар Васев отстъпва мястото си на Наско Милев

85'
  • Казаков заменя на полето Иван Цветков

80'
  • Иршак подаде ниско към Цветков след изпълнение на пряк свободен удар, който не успя да стреля, тъй като бранител на гостите се намеси добре.

80'
  • Илиян Гаров получава жълт картон за нарушение срещу Мариян Огнянов

79'
  • Томаш Иршак получи жълт картон за нарушение срещу Димитър Петков

74'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Димитър Петков наруши правилата срещу играч на пловдивчани. Иршак центрира в наказателното поле на Марек, там футболист на Ботев стреля с глава, но кълбото излезе в аут.

72'
  • Божидар Васев пробва на два пъти да реализира нов гол за Ботев, но не сполучи.

68'
  • Иван Цветков пусна пас към Божидар Васев, който стреля доста неточно, след като кълбото излетя високо над напречната греда.

64'
  • Божидар Васев се впусна устремно по левия фланг, но центрираната топка попадна в ръцете на Михайлов.

62'
  • Томислав Павлов се появява на терена, след като Еньо Кръстовчев не може да продължи двубоя.

60'
  • Еньо Кръстовчев получава лекарска помощ

59'
  • Тодор Колев получи пас от Мартин Димитров и стреля диагонално по посока вратата на Стаховяк, но той улови уверено кълбото.

55'
  • И Димитър Петков влезе в тефтерчето на съдията, след като получи жълт картон за нарушение срещу Огнянов

53'
  • Мартин Димитров от Марек получи жълт картон за нарушение срещу Мариян Огнянов

51'
  • Бибишков пробва да намери Кръстовчев в опасна близост до наказателното поле на Ботев, но бранител на домакините се намеси добре и предотврати опасността

48'
  • Опит за опасна атака в полза на Ботев. Чунчуков пробва пас към Цветков, но атаката пропадна

47'
  • Смяна в състава на Марек. Златко Бонев е отстъпил мястото си на Манолов

46'
  • Стартира и второто полувреме на двубоя в квартал Коматево. "Канарчетата" започват от центъра.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме

45+1'
  • Йордан Христов центрира в наказателното поле на Марек, Мариян Огнянов стреля, но топката мина встрани от вратата на Михайлов.

43'
  • Мариян Огнянов стреля опасно към вратата на Михайлов, но бранител на гостите се хвърли на шпагат и изби кълбото.

41'
  • Бибишков пробва да намери Кръстовчев, но не сполучи и атаката на Марек се провали

38'
  • Мартин Кавдански влезе грубо в краката на Иван Цветков и получи заслужен жълк картон

37'
  • Виячки получи жълт картон за нарушението срещу Иван Цветков

34'
  • Виячки фаулира Иван Цветков на сантиметри от наказателното поле на Марек, а футболистът на дупничани получи жълт картон. Късо изпълнение, атаката пропадна

34'
  • 31'

• Иван Цветков се впусна в наказателното поле на Марек, стреля технично, но топката се удари в страничната греда на Михайлов и излезе в аут.

28'
  • Иван Цветков центрира от дясно с външен фалц, топката попадна на главата на Мариян Огнянов, който удвои резултата.

25'
  • Корнер за Марек. След центрирането Крум Бибишков от два-три метра прати топката в аут

21'
  • Опасна атака за Ботев, но защитата на Марек се справи

18'
  • Корнер за Марек, Стаховяк боксира добре топката и я прати в тъч

13'
  • Филип Филипов стреля от далечна дистанция, но кълбото мина встрани от вратата на Михайлов

11'
  • Нова опасност пред вратата на Михайлов, но положението беше пропуснато от футболистите в "жълто-черно".

8'
  • Цветелин Чунчуков стреля от 14 метра към вратата на Михайлов, вратарят на Марек отби топката, но кълбото отскочи от ръцете му и влезе във вратата. Иван Цветков намери добре Мариян Огнянов, който пусна пас към Чунчуков, за да може последния да открие резултата.

5'
  • Кръстовчев пусна пас по лявото крило към Тодор Колев, но кълбото беше овладяно от бранител на Ботев

3'
  • Начало на двубоя. Марек тръгва от центъра

1'
  • Не забравяйте, че мачът може да проследите както в сайта Gong.bg, така и в ефира на Diema Sport, на Gong Pay и на честотите на Дарик радио.

• Рефер: Адриан Петров
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport