• Платини получава медицинска помощ, след като стъпи накриво след фаул срещу Галчев.

• Везалов стреля от малкия пеналт от няколко метра, но гол не падна.

90+1'
  • Везалов стреля, Дивиш отби в нов корнер

90'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му, топката беше изчистена от бранител на Славия, попадна в Тончи Кукоч, който от над 25 метра нацели напречната греда.

88'
  • Платини пробва мерника си от пряк сбоводен удар, който мина над вратата.

87'
  • Галчев получава жълт картон за нарушение срещу Манзоро.

87'
  • ЦСКА пробва натиск към вратата на Славия, търсейки гол, но това така и не се получаваше.

• Жълт картон за вратаря на Славия Емил Петров за бавене на играта.

85'
  • Чавдар Янков отстъпва мястото си на Димитър Георгиев

82'
  • Еденилсон Бергонси с глава прати топката в аут.

80'
  • Пиргов падна на терена, след като беше фаулиран от Тони Силва.

79'
  • След изпълнението на корнера Петров улови кълбото.

77'
  • Бергонси стреля опасно с далечен удар, но Петров отново спаси Славия, изибивайки топката в корнер.

77'
  • Дивиш улови кълбото след добра атака на Славия.

76'
  • Буш праща топката в аут.

76'
  • Стивън Сънди отстъпва мястото си на Бергонси в състава на ЦСКА

74'
  • Венци Василев получи жълт картон за протести срещу съдийско отсъждане.

74'
  • Тони Силва опропасти хубава атака за ЦСКА, след като се увлече в индивидуални действия.

73'
  • Дяков се хвърли на шпагат в краката на Венци Василев, последва свободе удар за ЦСКА

72'
  • Карачанаков стреля към Петров, защитник в бяло беше на пътя на топката.

69'
  • Галчев изпълни разочароващо свободен удар, пращайки топката в аут.

68'
  • Смяна в състава на Стойчо Младенов. Антон Карачанаков влиза на мястото на Жуан Фелипе.

66'
  • Шут на Луис Соарес след пас на Тони Силва, но отново Емил Петров обезсърчи футболиста на ЦСКА.

62'
  • Центриране на Жуан Фелипе от свободен удар, Петров изчисти кълбото.

59'
  • Центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на ЦСКА, но бранител на "червените" се справи със ситуацията, избивайки кълбото.

55'
  • Буш падна в наказателното поле след сблъсък с Пиргов, но дузпа не последва.

52'
  • Корнер за ЦСКА. Фелипе центрира, Дяков се справя със ситуацията.

50'
  • Смяна в състава на Славия. Фернандо да Силва беше заменен от Манзоро.

49'
  • Центриране в наказателното поле на Славия, бранител на "белите" изчисти в тъч.

48'
  • Кире Ристевски получава жълт картон за нарушение срещу Тони Силва

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута продължение на първото полувреме

45+1'
  • Фернандо да Силва получава жълт картон.

44'
  • Корнер за Славия. Да Силва центрира, Дивиш улови.

44'
  • Кукоч със силен, но неточен удар спечели корнер. След изпълнението му Луис Соарес прати топката в аут.

41'
  • Кире Рестевски вкара топката във вратата на ЦСКА, но попадението е отменено поради засада.

40'
  • Фернандо да Силва стреля опасно към Дивиш, а стражът на ЦСКА изби с ръка в корнер.

39'
  • Опасен удар на Буш, Емил Петров спаси положението.

36'
  • Центриране на Кукоч отляво в наказателното поле на Славия, там Пиргов щеше да си вкара автогол.

34'
  • Чавдар Янков фаулира Галчев, спестиха му жълт картон. О последвалия пряк свободен удар Галчев чукна топката към Кукоч, той стреля, но топката нацели стената

33'
  • Фелипе центрира от корнер, футболист на Славия изчиства топката.

31'
  • Тони Силва стреля неточно с далечен удар, пращайки топката в аут.

30'
  • Луис Соарес не успя да нацели вратата на Славия с нескопосан удар, пращайки топката в аут.

28'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА. Да Силва центрира, Везалов и Платини пропуснаха да открият резултата в полза на Славия.

27'
  • Дяков намери добре Радослав Василев, но той не успя да овладее добре топката и тя излезе в аут.

25'
  • Платини стреля от десетина метра към Дивиш, но той изби топката.

22'
  • Слаб удар по посока Дивиш, вратарят на ЦСКА улавя кълбото.

22'
  • Вълчанов получава жълт картон за груб фаул

20'
  • Тони Силва направи за смях трима футболисти на Славия, навлезе в наказателното поле, но стреля встрани от вратата.

18'
  • Буш от няколко метра прати топката в ръцете на Петров след асистенция на Галчев. Опасна атака на ЦСКА, но пропусната.

17'
  • Галчев е фаулиран от Ристевски. Последва пряк свободен удар. Зад топката застана Кукоч, който прати кълбото в стената.

16'
  • Платини падна в наказателното поле, търсейки дузпа, но Ставров не отсъди наказателен удар.

13'
  • Фелипе центрира от корнера, Оршулич стреля с глава, но в обсега на Петров, който изби

12'
  • Галчев с хубав удар стреля, но бранител на Славия изби в корнер. Пасът към Галчев дойде от Тони Силва.