• Инез фаулира Буш и последва пряк свободен удар за ЦСКА

90+4'
  • Добавеното време е 3 минути

90+1'
  • Йордан Христов се намеси доста авторитетно, предотвратявайки опасна атака на "червените"

90+1'
  • И Стивън Сънди влиза в тефтерчето на Георги Йорданов, получавайки жълт картон за нарушение в половината на Ботев

90'
  • Галчев стреля опасно към вратата на Стаховяк, но стражът на Ботев отрази удара.

89'
  • Последна смяна в отбора на Ботев. Васев излиза, Милев влиза.

88'
  • Томаш Иршак получава жълт картон за реакция

86'
  • Тунчев от няколко метра след центрирането от корнера прати топката над вратата.

83'
  • Тони Силва намери Буш в наказателното поле, румънецът стреля, но с котешки рефлекс Стаховяк изби в корнер.

82'
  • Нова смяна и в Ботев. Галешич заменя Лъчезар Балтанов

77'
  • Последна смяна в отбора на ЦСКА. Бергонси заменя Карачанаков

76'
  • Огнянов пробва да намери Цветков, но несполучливо.

74'
  • Свободен удар в полза на ЦСКА, но след изпълнението му не последва опасност за вратата на "канарчетата".

74'
  • 69'
  • Грешка в отбраната на Ботев позволи на ЦСКА да открие резултата. Соарес се впусна в атака в наказателното поле, той премина бранител на Ботев и поднесе топката на Тони Силва, който откри резултата.

68'
  • Пламен Николов игра с глава след изпълнение на пряк свободен удар

67'
  • Корнер в полза на "червените", Карачанаков центрира, а ударът на Буш не сполучи да намери целта.

66'
  • Йордан Христов опита изненадващ удар към вратата на Дивиш, но топката мина на сантиметри от напречната греда на вратата на ЦСКА.

63'
  • Равностоен мач на стадион "Българска армия"

62'
  • Велислав Вуцов извършва първа смяна в състава. На мястото на Чунчуков влиза Александър Колев

61'
  • Нова смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Маркиньос влиза Борис Галчев.

60'
  • Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Рибейро влиза Соарес

59'
  • 54'

• Тони Силва стреля опасно към вратата на Стаховяк, но стражът на гостите се справи със ситуацията

50'
  • Тони Силва получи удар в лицето от Николов, наложи се да получи лекарска помощ

48'
  • Феерия в Сектор Г, феновете на "червените" показват какво значи вярна публика.

• Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме - 0:0. Буш пропусна най-доброто положение за домакините през първата част

45+2'
  • Допълнителното време е 1 минута

45+1'
  • Валентин Илиев получава лекарска помощ

45+1'
  • Корнер за ЦСКА. Рибейро центрира, но футболист на "червените" се размина с топката.

44'
  • Валентин Илиев си заработи жълт картон след груб фаул срещу Иван Цветков в центъра на терена.

42'
  • Удар на Карачанаков, който беше париран от футболист на Ботев.

38'
  • Маркиньос стреля опасно към вратата на Стаховяк, но кълбото мина високо над напречната греда

37'
  • Венцислав Василев центрира отдясно, но много неточно

35'
  • Карачанаков центрира отляво в наказателното поле, но отбраната на пловдивчани се справи

34'
  • Инез фаулира грубо Карачанаков и получи жълт картон.

33'
  • Тони Силва разпиля бранител на "жълто-черните" на границата на наказателното поле, но подаде неточно в него

31'
  • Сънди намери Буш в наказателното поле на Ботев, но нападателят отправи удар встрани от вратата, тъй като си затвори ъгъла към вратата.

30'
  • Корнер в полза на Ботев. Опасна атака за "канарчетата", последва удар с глава към Дивиш, който спаси удара.

28'
  • Маркиньос беше препънат от Гамаков и последва пряк свободен удар в полза на "червените". Карачанаков застана зад топката и стреля право в ръцете на Стаховяк.

27'
  • Венци Василев намери Буш в наказателното поле на Ботев, но той се затвори и атаката на ЦСКА пропадна.