Българският защитник Станислав Манолев игра цял мач за своя Динамо Москва в плейофния мач реванш за влизане в групите на Лига Европа срещу Омония в Кипър. Руският тим бе на крачка от отпадане от турнира, като стигна до заветната победа в третата минута от продължението на мача.

В крайна сметка гостите от Москва се наложиха с 2:1 и така след 2:2 в първия двубой, намериха място в груповата фаза на втората по сила клубна надпревара на Стария континент.

Милан Степанов от тима на домакините си отбеляза автогол още в 10-ата минута, но само 13 по-късно футболистите на Омония съумяха да изравнят резултата и да се върнат в мача. Микале Поте вкара в руската врата, с което окрили своя тим.

В заключителните минути на срещата Динамо остана с човек по-малко на терена, след като Уилям получи втори жълт картон. Въпреки това обаче, гостите от Русия показаха характер и Кристофър Самба отбеляза жадувания гол, който донесе победата в 93-ата минута.