Отборът на Университатя Крайова записа победа с 2:0 като гост на Конкордия в мач от 18-ия кръг на румънското първенство. Тримата българи в състава на домакините взеха учстие в този двубой.

Христо Златински започна като титуляр и асистира за първия гол в мача в 26-ата минута. 30-годишният играч беше заменен в добавеното време на мача от Мадсон.

Апостол Попов също стартира двубоя от първия съдийски сигнал, но напусна терена в 73-ата минута. Бившият играч на ЦСКА получи два жълти картона.

Третият българин Валентин Илиев се появи малко след това в игра, в 76-ата минута, за да остане до последния сигнал на главния рефер при резултат 2:0.

След победата Университатя Крайова заема 6-о място с 26 точки, докато Конкордия на 11-а позиция с 14 пункта. Астра заема първата позиция с 36 точки.