Пушилката, която медиите в Гърция вдигнаха, заради бурното напускане на терена на Димитър Бербатов по време на мача срещу Габала от Лига Европа, изглежда е била напразна.

Нападателят си тръгна от „Тумба“ още преди да е завършил двубоят, но според част от местните медии, той е получил разрешение да влезе под душовете по-рано.

Според публикациите Димитър Бербатов трябваше да получи глоба, заради действията си. В крайна сметка санкция няма да има, след като няма и проблем.

Бербатов бе сменен в 71-ата минута на двубоя. ПАОК направи 0:0 като домакин на Габала в петия кръг от груповата фаза на Лига Европа и намя шансове да продължи напред в състезанието.

На вчерашната тренировка на ПАОК Игор Тудор беше положително настроен, като благодари на всички момчета за усилията, положени в мача в четвъртък.