В "българско дерби" Рубин Казан победи ЦСКА Москва с 2:1. Благой Георгиев от домакините и Георги Миланов за гостите от Москва записаха по цял мач.

Домакините от Рубин откриха резултата в 17-ата минута чрез Портнягин. Три минути по-късно Миланов пробва да елиминира съпротивата на бранителите на домакините, но Муса провали усилията.

В 44-ата минута Навас фаулира Муса в наказателното поле и Начо от дузпа възстанови равенството. През втората част и двата отбора търсеха победата. В 71-ата минута Миланов намери Муса, но ударът му попадна в гредата.

Карадениз донесе успеха на Рубин с попадение в 83-ата минута, а до края на двубоя имаше възможност да утрои резултата, но не сполучи.

В класирането Рубин е на 9-ото място с 6 точки, а това беше първи пълен успех за тима в първенството. ЦСКА Москва са 5-ти с 9.