Българският полузащитник Ивайло Чочев игра като титуляр за отбора на Палермо, който допусна тежко поражение с 1:4 срещу Рома в мач от деветия кръг на Серия А.

След това поражение сицилианците са предпоследни с актив от шест точки, докато "вълците" се изкачиха на второ място с два пункта зад Ювентус.

Мохамед Салах даде аванс на Рома в 31-та минута след асистенция на Едн Джеко, който покачи на 3:0 в 68-та минута с осмия си гол за сезона. Между тези две попадения едно добави и Леандро Паредес. Робин Куаисон намали изоставането на Палермо с гол след рикошет десет минути преди края, но Стефан Ел-Шаарави оформи крайното 4:1 секунди след единственото попадение в полза на гостите.

Чочев остана на терена до 69-та минута - малко след третия гол в полза на Рома./БТА