Отборът на Сампдория победи с 2:0 у дома Торино в мач от втория кръг на Серия А. Домакините реализираха по едно попадение в двете полувремена на срещата, дело на Маноло Габиадини и Стефано Окака Чука.

Сампдория откри резултата в 34-та минута. 22-годишният нападател Маноло Габиадини изпълно точно пряк свободен удар, стреля точно в пролуката на построената стена, за да вкара в долния ъгъл за 1:0.

През второто полувреме, в 79-та минута, домакините удвоиха. Анджело Паломбо намери Стефано Окака Чука почти в центъра на терена, по дясното крило, 25-годишният нападател напредна, и въпреки че бе задържан за фланелката от съперников играч, успя да стреля точно за 2:0.

Така, след два изиграни мача, Сампдория заема временното трето място в подреждането с 4 точки, докато Торино има само една точка и в на 14-ата позиция.