Отборите на Каляри и Дженоа не излъчиха победител в мача помежду си от 11-я кръг на Серия А. Двата състава завършиха при 1:1 и по този начин си поделиха по точка.

Диего Фариас откри за Каляри, а изравнителният гол бе дело на Лука Росетини, който си отбеляза автогол.

Срещата бе сравнително равностойна с лек превес за Дженоа, а резултатът бе открит след малко повече от четвърт час игра. Диего Фариас получи прецизен пас в наказателното поле, пребори се за топката, след като стражът на Дженоа излезе да го блокира, а след това вкара в празната врата за 1:0.

Така двата състава се оттеглиха на почивката с аванс в полза на домакините, а малко след подновяването на играта през вторите 45 минути, авготол на Лука Росетини върна интригата в двубоя.

В опита си да изчисти една центрирана по земя топка, Росетини засече в собствената си мрежа за 1:1.

Домакините пропиляха идеален шанс да вземат трите точки в 76-ата минута, когато Данило Авелар пропиля дузпа. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение на Стефано Стураро, който получи и втори жълт картон.

В класирането Дженоа е 5-и с 19 точки, а Каляри е 15-и с 10 пункта.