Валенсия направи трето равенството от началото на сезона. „Прилепите“ завършиха 0:0 при домакинството си на Бетис от четвъртия кръг на Примера дивисион. Домакините не успяха да стигнат до победата, въпреки че през почти цялото второ полувреме играха с човек повече на терена.

Доста изненадващо гостите започнаха по-силно мача и в 4-та минута Вастерман стреля опасно с глава, но изпрати топката над напречната греда в аут. В 10-та минута Доменек се намеси решаващо и отрази удара на Хоакин.

Софиан Фегули демонстрира добър контрол върху топката в 17-та минута и стреля, но Адан спаси.

Хоакин отправи хубав удар в 28-та минута, но Доменек спаси.

Валенсия създаде две опасности пред вратата на Бетис в 31-та и 33-та минута, но ударите на Родриго и Фегули не бяха точни.

Бетис завърши мача с човек по-малко, след като Себайос бе изгонен за втори жълт картон в 48-та минута.

След като остана с човек по-малко, Бетис затвори играта и не позволи на своя съперник да стигне до по-чисти положения пред вратата на Адан.

Бетис е на девето място с 5 точки, а Валенсия е на седма позиция с 6 точки преди останалите мачове от кръга.