Севиля направи обрат от 0:1 до 2:1 в контролата срещу Зандхаузен, която се игра в Холандия. Кевин Гамейро не взе участие в мача, а това породи много сериозни спекулации относно неговото бъдеще. Старши треньорът Хорхе Сампаоли заложи на схема 4-3-3, като Витоло играеш като фалшива деветка.

Вратарят на Севиля Серхио Рико допусна груба грешка в 9-та минута, която позволи на Вутен да открие резултата.

Севиля изравни резултата в 40-та минута след гол от дузпа реализирана от Йевхен Коноплянка. Наказателният удар за Севиля бе отсъден за нарушение срещу Витоло.

Севиля стигна до победата в мача в 81-та минута, когато Ескудеро центрира в наказателното поле на Зандхаузен, където Сарабиа засече топката и я изпрати във вратата на Кналер.

Следващата контрола на Севиля е в четвъртък срещу Майнц 05.

Севиля: Серхио Рико – Мариано, Пареха, Карисо, Колоджейджак – Краневитер, Н'Зонзи, Франко Васкес – Сарабиа, Витоло, Коноплянка. В игра влязоха още – Ескудеро, Кореа, Коке, Ибора, Диего Гонсалес, Хуан Муньос и Ласо.