Кристиано Роналдо вкарва само от дузпи срещу Барселона на „Сантиаго Бернабеу“ в мачовете от Примера дивисион между двата отбора. Това показва статистиката. Португалецът няма гол от игрова ситуация.

Роналдо вкара изравнителния гол за Реал при победата с 3:1 срещу Барселона в деветия кръг на Примера дивисион. Португалецът реализира в 35-та минута отсъдената дузпа в полза на „белия балет“. Това бе третият гол за Кристиано в двубоите срещу каталунците на „Сантиаго Бернабеу“ в Примера дивисион.

Предните две попадения за Роналдо отново са от наказателни удари. През сезон 2010/2011 Кристиано вкара отсъдената дузпа в полза на Реал Мадрид в 81-та минута, за да изравни резултата, след като преди това Лионел Меси е открил резултата за Барселона.

През миналия сезон Кристиано Роналдо отново вкара дузпа, но Реал Мадрид загуби с 3:4 от Барселона.