Треньорският дебют на Дейвид Мойс в Примера завърши с реми. Неговият Реал Сосиедад взе точка при гостуването си на Депортиво Ла Коруня, завършвайки 0:0.

И двата състава имаха възможности за попадения, но такова не падна в нито една от двете врати. В 13-ата минута Фабри спаси отличен удар на Серхио Каналес. В 30-ата минута дойде времето и на Карлос Вела да пробва рефлекса на вратаря на домакините, а той отново се справи.

Шест минути по-късно отново Вела не успя да реализира.

През втората част и домакините показаха зъби. В 66-ата минута Пабло Инсуа пробва да отбележи, но гол не падна. В 74-ата минута Вела пропусна да открие резултата и да зарадва съотборниците си и Мойс.

До края на мача Хосе Родригес от домакините имаше възможност да донесе успеха на домакините, но не сполучи, а в крайна сметка мачът завърши 0:0.