Гингам и Анже завъртяха хикс 2:2 в мач от 28-ия кръг на френското първенство. Мачът предложи много обрати, нерви, картони, дузпи и общо 4 гола.

Пиерик Капел отбеляза страхотен гол със завъртане около оста си, с който Анже откри в 31-ата минута резултата срещу Гингам в мача от 28-ия кръг на френското първенство. При удара си отдалеч обаче кракът му бе пресрещнат лошо от защитник и Капел напусна терена контузен.

Прива изравни скоропостижно в 39-ата минута за Гингам, правейки резултата 1:1 срещу Анже.

В 41-ата минута Н`Дой от тима на Анже извърши грубо нарушение и бе изпратен по бързата процедура под душовете с червен картон.

През второто полувреме Гингам стигна до водачество от 2:1 с гола от дузпа на Тибо Жирес в 66-ата минута.

В 79-ата минута реферът свири нова дузпа, но този път незаслужено. Бука Муту сам се спъна, но съдията посочи бялата точка в 79-ата минута, а оттам с късмет точен беше Кеткеофомфон за крайното 2:2.