Отборът на Спартак Москва, с Ивелин Попов в състава си, загуби с 1:2 от Локомотив Москва мача си от 12-я кръг на руския шампионат.

Българският национал изкара пълни 90 минути на терена, а в 79-ата минута получи жълт картон.

Срещата започна по неприятен начин за Попето и компания. Александър Коломейцев изведе Локомотив напред още в 9-ата минута след подаване от страна на Самедов – 1:0.

През вторите 45 минути, гостите удвоиха аванса си. Байе Ниаце се разписа в 49-ата минута и така улесни още повече положението на своите съотборници.

Домакините обаче не се примириха с този развой на срещата и в 77-ата минута Салваторе Бочети намали на 1:2, а така бе оформен и крайният резултат.

Така след получилия се резултат, Локомотив Москва е втори с 27 точки, а Спартак е четвърти с 20 пункта.