Спорна дузпа в 61-вата минута донесе победа на Спартак над ЦСКА с 1:0 в московското дерби от 4-ия кръг на руското първенство.

Тогава Паршивлюк се строполи в наказателното поле и съдията назначи 11-метров удар. Дмитрий Комбаров реализира сигурно от бялата точка.

Нашият национал Георги Миланов игра цял мач за московските „армейци“. Той получи жълт картон в 80-ата минута.

Реферът изгони и по един играч от двата отбора в добавеното време. Паршивлюк от Спартак и Набабкин от ЦСКА получиха втори жълти и съответно червени картони.

Мачът бе интересен и оспорван, а ЦСКА бе отборът, който имаше превъзходство в по-голяма част от дербито, което бе решено от дискусионната дузпа.

В класирането след 4-ия кръг двата градски съперника имат по 9 точки и са съответно на второ и трето място зад Зенит с 12 т., като спартаковци имат предимство заради победата в прекия двубой.