Манчестър Сити загуби от Олимпиакос след изпълнение на дузпи с резултат 4:5, след като в редовното време двата отбора завършиха 2:2.

Този мач бе част от турнира „Интернешънъл Чемпиънс Къп“, който се провежда в САЩ. С този резултат нито един от двата отбора не успя да излезе от групата си и да отиде на финала в понеделник в Маями. Там единият финалист ще бъде Ливърпул.

Йоветич и Диамантакис вкараха по един гол, съответно за Сити и Олимпиакос, между 35-ата и 37-ата минута, за 1:1 на полувремето.

През втората част Коларов изведе английския шампион напред от дузпа в 53-ата минута, но отново Диамантакис в 65-ата фиксира ремито 2:2 в игровото време.

При дузпите Ричардс, Синклеър и Милнър пропуснаха за Сити, а за гърците неточни бяха Пападопулос и Досеви.

Така Олимпиакос спечели при дузпите с 3:2 и с резултат 5:4 би Манчестър Сити.