Бившият английски национал Франк Лампард отбеляза първия си гол в Мейджър Лийг Сокър (МЛС), а тимът му Ню Йорк Сити спечели с 2:0 срещу Торонто в мач от поредния кръг в първенството на САЩ.

Легендата на Челси бе точен в 20-ата минута с хубав удар с десния крак, с който откри резултата за радост на пръвржениците на "Янки Стейдиъм". Другият гол в срещата падна в 77-ата минута, когато Патрик Мълинс засече с глава центриране от корнер и оформи крайното 2:0.

Победата запази шансове на Ню Йорк Сити за класиране за плейофите. Тимът има 31 точки, само с 2 по-малко от Монреал, който се намира на заветната шеста позиция в Източната конференция.

В другите двубои от снощи Ню Ингланд затвърди водачеството си в Източната конференция, след като записа шеста поредна победа, този път с 2:1 над Ню Йорк Ред Булс. На Запад Сан Хосе се отдалечи от плейофите, след като стигна само до равенство 1:1 срещу Монреал, в чийто редици не бе получилият почивка Дидие Дрогба./БТА